Facebook Google+ Twitter

Jasnowidz miał rację. Zniknięcie matki Madzi to ściema!

Katarzyna Waśniewska, matka półrocznej Magdy, której rzekomym uprowadzeniem żyła cała Polska, zniknęła z miejsca swojego dotychczasowego zamieszkania. Kobieta zostawiła prawdopodobnie listy pożegnalne.

Sonda

Kto ponosi odpowiedzialność za śmierć Madzi?

 / Fot. Dziennik Zachodni"Dziś między 5, a 9 rano Katarzyna Waśniewska zniknęła z miejsca zamieszkania. Razem z Bartkiem zgłosimy sprawę do prokuratury” - powiedział Krzysztof Rutkowski w TVN24.

Detektyw dodał, że w mieszkaniu znajdowały się ślady męskich butów, według Rutkowskiego oznacza to, że ktoś pomagał kobiecie w ucieczce. Nie chciał mówić co znajduje się w liście pożegnalnym, pozostawionym w mieszkaniu. Więcej szczegółów ma pojawić się o godz. 15.30, w trakcie konferencji prasowej.

Katarzyna W. zostawiła list. Do jego treści dotarli reporterzy RMF FM:

Bartek kocham Cię, mój miły.

Nie chcę Ci robić problemów. Ale nie mogę patrzeć, jak przy mnie umierasz każdego dnia. Nie szukaj mnie proszę. Jakoś sobie poradzę. Powiedziałam, co mogłam, ale bez mediów i tego szumu, który się wokół mojej osoby zrobił

Podpis nieczytelny
" (pisownia oryginalna)

W zniknięcie matki Madzi nie wierzy Krzysztof Jackowski. Przeczytaj co powiedział Dziennikowi Zachodniemu: Jasnowidz z Człuchowa: zniknięcie matki Madzi to ściema!. Najwyraźniej miał rację. Późnytm popołudniem policjanci z Sosnowca poinformowali, że Katarzyna W. odnalazła się w tym mieście. Czy "ściemą" okażą się zatem także rzekome pożegnalne listy? Wytłumaczenie może być prozaiczne - Katarzyna W. po prostu odeszła od męża. Jest wolną osobą, może robić co chce i mieszkać gdzie chce.

"Jeśli rezygnuje z mieszkania, które jej zaoferowałem, to może wybrać każde inne, przypominam tylko, że Katarzyna Waśniewska, ma obowiązek informowania prokuratury o miejscu swojego pobytu. Jeśli tego nie zrobi, zostanie wystawiony za nią list gończy" - powiedział Rutkowski.

Katarzyna oraz jej mąż mieli zostać poddani badaniu wariografem. Rutkowski potwierdził również, że z obrony Katarzyny W. zrezygnował adwokat Marcin Szymonek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

asia
 • asia
 • 20.04.2012 18:59

STOP NAGONCE !
http://katarzynawasniewska.pl/

Link znaleziony w internecie mówi sam za siebie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Waszym zdaniem Panowie "hal" i "jasg" rodziców Madzi ktoś zmuszał do tej całej szopki? Do występów w licznych programach telewizyjnych, do występów przed kamerami na konferencjach prasowych, do udzielania wywiadów? Mamy czasy big brothera tylko w makabrycznej wersji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jasg
 • jasg
 • 06.04.2012 18:46

No i co hieno dziennikarska,dziewczyna chciała popełnić samobójstwo,zadowolony teraz jesteś ???
TY przybiłeś jeden gwóźdź do trumny tej dziewczyny!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
hal
 • hal
 • 06.04.2012 12:27

Pseudo dziennikarze,szczujecie tą dziewczynę ,całą rodzinę i nie pozwalacie im normalnie żyć ,a prokuraturze normalnie pracować! Szczuliście księżną Dianę ,szczuliście wiele osób ,które zagubiło się w końcu w swoim życiu tak że robiło mnóstwo niepotrzebnych błędów! Powinna być jakaś pokazowy proces przeciwko wszystkim
pseudo pismakom którzy uprawiają zamordyzm/nowoczesną inkwizycję ! Takim jak pan Kamil Lipski należy się surowy wyrok i prace w kamieniołomach!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
 • ptaszynski
 • 06.04.2012 08:31

paniczna ucieczka przed wariografem to istotna informacja dla śledczych!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
 • ania
 • 05.04.2012 08:55

Kościół nie zezwala zabijać. Skąd takie bzdury? Jeden głupi wymyślił, a chórek powtarza...

Prostsze jest oddanie niechcianego dziecka do adopcji (co Kościół popiera). Tyle osób czeka... (np.: moja koleżanka już 3 lata a według prawa spełnia wszystkie warunki - łączne z tymi wysokimi dochodami).

Komentarz został ukrytyrozwiń
maria nipokalana
 • maria nipokalana
 • 04.04.2012 21:25

smierci madzi winien kosciol za nauki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu chyba jest zawarte sedno całej tej sprawy:
http://bezkoltury.tumblr.com/post/20477280189/madzia-sradzia-czyli-dno-polskich-mediow-1

Komentarz został ukrytyrozwiń
hm..?
 • hm..?
 • 04.04.2012 21:16

Dlaczego wszędzie są zakrywane twarze i cenzurowane nazwiska a tutaj nigdy nie...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 04.04.2012 21:08

smierci madzi winien jest tusk kaczynski pawlak mike ziobro komorowski rydzyk bungilaj putin gizynski dorn .tych co nie wymienilem przepraszam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.