Facebook Google+ Twitter

Jasnowidz zapowiada rozpad Platformy Obywatelskiej!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-12-10 08:05

Jan Rokita rozbije Platformę Obywatelską, Kaczyński wykorzysta tę szansę i zakończy koalicję "z przystawkami", a Samoobrona niedługo pójdzie na samo dno - najsłynniejszy polski jasnowidz specjalnie dla Wiadomosci24.pl!

Ostatnie dni były dla mnie bardzo trudne. Byłem emocjonalnie zaangażowany w sprawę zaginięcia dwójki policjantów i bardzo przeżyłem wiadomość o ich śmierci. Dosłownie kilka godzin po ich zniknięciu do Fundacji NAUTILUS (niezależnie od siebie) zgłosiły się rodziny obojga zaginionych z prośbą, aby skontaktować ich z naszym jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim. Od tej pory byłem w ciągłym telefonicznym kontakcie z siostrą policjantki. Nigdy nie zapomnę tego momentu, kiedy przez telefon musiałem jej powiedzieć, że został znaleziony poszukiwany samochód... Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał nikomu przekazywać takiej informacji.

Krzysztof Jackowski / Fot. Po raz kolejny miałem okazję przekonać się, jak wyjątkowy jest fenomen jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Na długo przed znalezieniem samochodu Jackowski mówił mi o jakieś rzece, w której znajduje się zaginione auto. Wskazywał nawet bardzo precyzyjnie obszar, w którym należało szukać obojga policjantów i jednoznacznie stwierdzał, że nie żyją. W czasie mojej wieloletniej przyjaźni z Jackowskim zdążyłem się już przyzwyczaić do tego, że ten człowiek ma dar wykraczający poza ludzką wyobraźnię, ale... i tak kilka razy udało mu się mnie „znokautować”. Pamiętam, jak kilka lat temu na wiele miesięcy przed datą wyborów podał liczbę mandatów, które w wyścigu wyborczym zdobędzie Samoobrona. Wtedy wejście Leppera do Sejmu było uważane za szczyt absurdu, nikt nie brał pod uwagę takiej możliwości... Tymczasem Jackowski nie pomylił się nawet o 1 proc. - trafił w punkt!
Od tej pory bardzo uważnie wsłuchuję się we wszystkie jego prognozy i wizje, także te dotyczące wydarzeń politycznych. Nie wiem, jak on to robi i prawdę mówiąc uznaję to za dowód jakiś niewyobrażalnych możliwości ludzkiego umysłu, które tkwią w każdym z nas. Pomyślałem sobie, że specjalnie dla Wiadomości24.pl przeprowadzę wywiad z Krzysztofem Jackowskim. Początkowo chciałem rozmawiać tylko o zaginionych policjantach, ale... na koniec nie mogłem sobie odmówić pytania o przyszłość polityczną Polski. I tutaj jest mała niespodzianka, ale co ja będę opowiadał... zachęcam do lektury!

Wywiad z jasnowidzem z Człuchowa, Krzysztofem Jackowskim.


Czy to prawda, że wizję dotyczącą zaginionych policjantów robiłeś na wyraźną prośbę policji?
- Tak. Dokładnie z taką prośbą zwrócił się do mnie policjant, który przyjechał do mnie do domu i powiedział, żebym pojechał do Warszawy i zastanowił się nad tymi policjantami. I ja się zgodziłem. Pojechałem do Warszawy z moim synem, bo nie chciał zostać sam w domu i razem z nim znalazłem się w Komendzie Stołecznej Policji w wydziale zabójstw, zaginięć i tak dalej. O godzinie trzeciej w nocy już byłem na miejscu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

w Platformie Obywatelskiej będzie rozłam w efekcie którego partia się podzieli! (>>>nie było żadnego rozłamu i nic się nie podzieliłoRokita odszedł z Partii, zresztą kiedy artykuł był pisany był już mocno skonfliktowany z działaczaminikt się nie zbratałkoalicja się skończyła, tak jak wszystkie koalicje kiedyś się kończą, ale na pewno nie za sprawą połączenia niedobitków PO z PiSem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poszukuje książki "Jasnowidz z Człuchowa. Krzysztof Jackowski, największy polski jasnowidz, zdradza swoje sekrety". gdyby ktoś chciał ją odsprzedac prosze pisać marcstar@tlen.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

mam wrażenie że aby przewidzieć zbratanie się PO z PiSem nie trzeba być jasnowidzem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, nawet bardzo. Panie Robercie gratuluję wywiadu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny wywiad. I dobrze co do tytułu ;].

Komentarz został ukrytyrozwiń

*naotillusowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie ciekawa rozmowa :-) Iście naotillusowy ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super wywiad:D Czekam na to co przepowiedział ten Pan:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj,zadziwiająca przepowiednia jeżeli chodzi o PO!! Ano zobaczymy. Natomiast nie trzeba jasnowidza,by stwierdzić staczanie się Samoobrony w polityczny niebyt...nareszcie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.