Facebook Google+ Twitter

Jaworski: Największe marzenie? Zagrać w Legii Warszawa

Paweł Jaworski jest bardzo utalentowanym, młodym piłkarzem Pilicy Nowe Miasto. Udzielił on wywiadu specjalnie dla gazety Jabłonka. Opowiedział o swojej grze w ekipie trenera Łukasza Wiśnika, wspominał także występy w Mogielance Mogielnica.

Paweł Jaworski przez kilka sezonów występował w Mogielance Mogielnica. Życie potoczyło się jednak tak, że obecnie nie reprezentuje jej barw. Jak mówi, bardzo dobrze wspomina swoją grę w tym zespole. To dla niego strzelał gole w rozgrywkach Pucharu Polski. To z nim wywalczył awans do ligi okręgowej. - Choć rzadko walczyliśmy o najwyższe cele, to naprawdę jest co wspominać - nie ukrywał w rozmowie z gazetą Jabłonka.

Młody futbolista z Mogielnicy, obecnie występuje w Pilicy Nowe Miasto. Wcześniej, zanim trafił do ekipy trenera Łukasza Wiśnika, miał roczną przerwę od gry. - Brakowało mi piłki, zapachu świeżo skoszonej trawy i postanowiłem spróbować swoich sił w aspirującej do awansu Pilicy - mówi Jaworski. Miał propozycje zasilenia szeregów choćby zespołu z Chynowa, jednak do formy postanowił wrócić pod okiem trenera Łukasza Wiśnika. Już w swoich kilku pierwszych meczach, strzelił trzy gole. - Jestem ambitnym zawodnikiem, więc mogłoby być lepiej. Nie osiągnąłem jeszcze stabilnej formy, być może dlatego zmarnowałem kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki - nie ma wątpliwości. Czas pokaże, czy będzie mu dane cieszyć się z awansu do ligi okręgowej. Na razie Pilica jest na dobrej drodze, aby osiągnąć ten upragniony sukces.

Paweł Jaworski, jak zapewne każdy zawodnik, ma piłkarskie marzenia. Nie ukrywa, że jednym z największych marzeń byłby występ w drużynie Legii Warszawa.

Źródło:
Jabłonka

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.