Facebook Google+ Twitter

Jaworski nie zagrał w sparingu z Radomiakiem

W sobotę napastnik Mogielanki Mogielnica, Paweł Jaworski miał wziąć udział w sparingu juniorów Radomiaka Radom. Niestety ten utalentowany zawodnik nie dotarł do Radomia.

Serwisowi Wiadomości24.pl udało się ustalić dlaczego Paweł Jaworski nie zagrał meczu sparingowego w barwach zespołu juniorskiego Radomiaka Radom. Przyczyną były problemy zdrowotne, w szczególności gorączka, która dopadła młodego piłkarza.

Udział w tym sparingu byłby ogromnym wyróżnieniem dla Pawła, który jest czołowym piłkarzem drużyny z Mogielnicy. Kilka tygodni temu został najlepszym strzelcem w Memoriale Tadeusza Pawełka, który odbył się w Radomiu. Zdobył wówczas pięć goli. W sobotę miał się zaprezentować działaczom Radomiaka, ale niestety nie było mu dane pojawić się boisku.

Wiadomo, że Paweł Jaworski nie zagra w rundzie wiosennej w barwach IV-ligowego Mazowsza Grójec. Niespodziewana oferta z Radomiaka byłaby dla niego czymś niezwykłym. Kilka dni temu napastnik Mogielanki powiedział nam, że gra w zespole z Radomia byłaby spełnieniem jego marzeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.