Facebook Google+ Twitter

Jaworski pojedzie do Radomia

Prawdopodobnie w sobotę napastnik Mogielanki Mogielnica, Paweł Jaworski uda się do Radomia. Celem jego wizyty będzie spotkanie z włodarzami klubu Radomiak Radom. Istnieją szanse na to, że Paweł zostanie on zawodnikiem tego III - ligowca.

Paweł Jaworski, to niezwykle utalentowany młody piłkarz Mogielanki Mogielnica, która gra w lidze okręgowej. Jeszcze niedawno mówiło się o zainteresowaniu jego osobą IV - ligowego Mazowsza Grójec. Obecnie istnieją szanse na to, że Paweł zasili szeregi Radomiaka Radom. Ostatnio do grona jego piłkarzy dołączyło dwóch zawodników. Jaworski może być kolejnym, który założy koszulkę "Zielonych".

Jaworski w Mogielance występuje już trzeci sezon. A jeszcze dużo przed nim pracy, by stać się lepszym zawodnikiem. W rozmowie z nami stwierdził, że gra w Radomiaku byłaby spełnieniem jego marzeń. Podkreślił jednak, że obecnie nie myśli o radomskim klubie, a o grze w Mogielance, która już w marcu rozpocznie batalię o utrzymanie się w lidze okręgowej.

Niedawno Mogielanka wzięła udział w Memoriale Tadeusza Pawełka, zajęła tam pierwsze miejsce, pokonując w finale Windoor Betę Radom. Paweł Jaworski został wówczas królem strzelców z pięcioma bramkami na koncie. Po zakończeniu tego turnieju powiedział naszemu serwisowi, że jest trochę zaskoczony swoją dobrą formą. Być może tera przyjdzie czas na to, by ten zawodnik zasilił szeregi "Zielonych" i walczył z nimi o awans do II ligi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.