Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27842 miejsce

Jean Michel Jarre zagra na warszawskim Torwarze już 14 listopada

14 listopada, na warszawskim Torwarze zagra największy pionier muzyki elektronicznej - Jean Michel Jarre. Przeczytaj zapowiedź jego koncertu.

 / Fot. Cezary p. - Wikipedia / Creative CommonsJean-Michel Jarre urodził się 24 sierpnia 1948 w Lyonie we Francji. Jest kompozytorem muzyki elektronicznej, synem kompozytora muzyki filmowej, Maurice'a Jarre'a.

Jarre to postać, którą ludzie uważają za pioniera muzyki elektronicznej. Na każdym jego koncercie możemy podziwiać przeróżne przedstawienia z użyciem reflektorów, sztucznych ogni oraz laserów.

Jarre dotychczas nagrał takie utwory, jak Oxygene, Equinoxe, Magnetic Fields, Souvenir Of China, Rendez-Vous, Industrial Revolution, Calypso, Chronologie, Variation, Vintage, Teo & Tea, Theremin, Piece, Statistics Adagio.

Plakat reklamujący koncerty Jarre Michel Jarre w Polsce / Fot. Plakat promocyjnyPo fenomenalnym zeszłorocznym koncercie Jarre'a w rzeszowskiej Hali Widowiskowo-Sportowej "Podpromie", artysta ponownie odwiedzi nasz kraj. W tym roku Jean Michel Jarre zagra u nas z nowo utworzonym programem, w ramach jego tournee. 13 listopada, Jean Michel Jarre zagra w katowickim Spodku, następnego dnia na warszawskim Torwarze, a ostatnim koncertem, który zagra w Polsce, czyli 15 Listopada, będzie występ w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy.

Jarre na swojej stronie internetowej zapowiada, że będą to najbardziej spektakularne koncerty w całej jego karierze! Będzie to jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju przeżycie dla wszystkich fanów Jarre'a i aby w pełni doświadczyć koncertowej magii, Jarre zdecydował się powrócić do konceptu "wszystko-w-jednym-show", łącząc ostatnie osiągnięcia w dziedzinie technologii dźwięku, oświetlenia oraz efektów specjalnych, w jedną niezapomnianą całość.

Ceny biletów na koncert Jean Michel Jarre na warszawskim Torwarze:
Loża, S1, T1 - 500/550 zł
Płyta (środek) - 300/330 zł
Płyta (boki) - 250/270 zł
I kategoria - 220/235 zł
II kategoria - 200/215 zł

Otwarcie bram o godzinie 18.30. Koncert Jean Michel Jarre rozpocznie się o godzinie 20.

Bilety do nabycia:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.