Facebook Google+ Twitter

Jedno na milion spotkanie z Patrykiem Kumorem w Bonarce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-12 16:12

W salonie Empik w krakowskiej Bonarce zagości kolejny niezwykle utalentowany przedstawiciel polskiej młodej sceny. Gwiazdą piątkowego popołudnia 13 czerwca będzie Patryk Kumór, wykonawca m.in. piosenek „Milion” czy „Hold Me Now”.

Artysta może pochwalić się rozlicznymi umiejętnościami. Nie tylko śpiewa, ale jeszcze gra na pianinie, komponuje i jest producentem muzycznym. Słuchając jego utworów bez trudu da się wychwycić wpływy muzyki pop, rock czy electro. Sam muzyk wprost zresztą przyznaje się do inspiracji tymi właśnie gatunkami. O jego szerokich zainteresowaniach świadczy też dotychczasowy przebieg kariery: współpracował z zespołami Darzamat czy Division by Zero, komponował muzykę do wielu reklam oraz filmów dokumentalnych. Wreszcie, na początku maja wydał swą debiutancką płytę – „13”, zawierającą 11 utworów, utrzymanych w stylistyce pop i pop rocka. Jak opowiada, nagrane piosenki są efektem współpracy z najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi producentami. Płytę promują dwie piosenki, do których nakręcono teledyski: „Milion” oraz „Zamach”.
I to właśnie o swej nowej płycie będzie można porozmawiać z muzykiem w pierwszej kolejności podczas spotkania w Empiku zaplanowanego na 13 czerwca na godzinę 17.00. Ale tematów do rozmów nie braknie. Dowiedzieć się będzie można o wrażeniach Kumora ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim - współpracy, której efektem był m.in. utwór „Mój świat”. Zapytać będzie można o plany na trasę koncertową czy teledyski, które mogłyby ukazać się w najbliższym czasie.
Wcześniejszymi muzycznymi gośćmi salonu Empik w Bonarce były tak rozpoznawalne osobistości jak Kazik Staszewski, Vader, Muniek Staszczyk, Renata Przemyk czy Dawid Kwiatkowski.


(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.