Facebook Google+ Twitter

Jedno okienko - jak z niego korzystać?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-06-23 19:06

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale gubisz się w przepisach i wymaganych do wypełnienia formularzach? 25 czerwca br. w Oddziale ZUS w Tarnowie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu rejestracji działalności gospodarczej.

 / Fot. LogoNowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej wprowadziła w życie możliwość rejestrowania firm wyłącznie w urzędzie gminy. Poprzez ograniczenie liczby składanych wniosków i zmniejszenie liczby odwiedzanych przy tym instytucji nowe przepisy miały skrócić i ułatwić procedurę zakładania działalności gospodarczej. Okazuje się jednak, że wiele osób ma kłopot z poprawnym wypełnieniem dokumentów, a wyjaśnianie błędów niepotrzebnie wydłuża procedurę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje 25 czerwca w całym kraju otwarte szkolenie. Eksperci Zakładu, a także specjaliści z urzędów gmin i urzędów skarbowych wyjaśnią wszystkie wątpliwości dotyczące zakładania firm oraz ich zawieszania/odwieszania a także zasad rozliczania i dokumentowania.

Uczestnicy szkolenia otrzymają bezpłatne materiały informacyjne, będą mogli również indywidualnie skonsultować się ze specjalistami. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie otrzymają hasło upoważniające do bezpłatnego korzystania przez dwa tygodnie z serwisu internetowego "Gazety Prawnej".

W Oddziale ZUS w Tarnowie przy ulicy Kościuszki 32 spotkanie szkoleniowe dotyczące "jednego okienka" rozpocznie się o godzinie 10.00 na sali konferencyjnej Nr 111.

Autor: Marta Beściak
Materiały prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jedno okienko, ale... w każdym urzędzie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.