Facebook Google+ Twitter

Jednopunktowa wygrana Włókniarza Częstochowa

25 kwietnia, na stadionie Arena Częstochowa odbył się mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Polonią Bydgoszcz, w którym to "lwy" wygrały jednopunktową przewagą.

25 kwietnia częstochowska drużyna rozpoczęła sezon ekstraligowy. Na swoim stadionie podjęła Polonię Bydgoszcz. Mecz ten zapowiadał się bardzo interesująco ponieważ w drużynie gości znaleźli się tacy zawodnicy jak Andreas Jonsson czy Grzegorz Walasek, którzy jeździli kiedyś dla Włókniarza Częstochowa. Dla nich częstochowski tor był na pewno atutem, bo bardzo dobrze go znają. Tak jak wszyscy przewidywali, okazało się, że bardzo dobrze sobie poradzili. Mecz obfitował w upadki, powtórki i błędy. Jednak zawodnicy jednej i drugiej drużyny walczyli o każdy punkt.

W pierwszym biegu bardzo dobrze spod taśmy wystartowali zawodnicy obu drużyn. W drużynie gości dobrze spisał się Emil Sajfutdinow, który dowiózł do mety trzy punkty, na drugim miejscu dojechał zawodnik Włókniarza Tai Woffinden z dwoma punktami a trzecie miejsce zajął Borys Miturski. Po pierwszym biegu mieliśmy remis 3:3.

W drugim biegu bardzo dobrze wystartował Grzegorz Walasek, który pewnie do mety dowiózł 3 punkty a jego kolega z drużyny Robert Kościecha dla bydgoskiej Polonii zdobył dwa punkty. Niestety z jednym punktem dojechał zawodnik "lwów", a inny częstochowski zawodnik, Sławomir Drabik niestety bardzo słabo pojechał i nie dowiózł żadnego punktu. Tym sposobem Polonia Bydgoszcz objęła prowadzenie po dwóch biegach 8:4. W trzecim biegu Lewis Bridger i Jonas Dawidsson pojechali na 5:1. Po trzecim biegu znowu był remis 9:9.

W czwartym biegu bardzo dobrze wystartował spod taśmy Emil Sajfutdinow, który dla drużyny gości pewnie do mety dowiózł trzy punkty. Andreas Jonsson dojechał z jednym punktem. Dwa punkty do mety dowiózł Peter Karlson, a bez punktu dojechał Borys Miturski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.