Facebook Google+ Twitter

Jędrzejów: po trzech latach aresztowano dzieciobójczynię

Kobieta, która zabiła nowo narodzone bliźniaki trzy lata temu, została ujęta przez policjantów. Przyznała się, że swoje dzieci po urodzeniu i zamordowaniu włożyła do reklamówki i pochowała w grobie znajomego.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie aresztowano 34-letnią kobietę, która była poszukiwana od trzech lat listem gończym pod zarzutem zamordowania zaraz po porodzie dwójki swoich bliźniąt. Świętokrzyscy policjanci zatrzymali ją w jednym z warszawskich lokali gastronomicznych, gdzie była zatrudniona.

W maju 2004 roku przyszła do jednego z ginekologów w Jędrzejowie. Potrzebowała zaświadczenia o odbytym porodzie. Z dokumentacji lekarskiej wynikało jednak, że powinna znajdować się w 37 tygodniu ciąży. Ustalono, że przedwczesny poród musiał nastąpić w jej miejscu zamieszkania, ponieważ nie był odnotowany w żadnym z pobliskich szpitali.

Po wyjściu od lekarza kobieta nie powróciła już do domu i ślad po niej zaginął. Zarządzono poszukiwania jej listem gończym. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach ustalili, że kobieta dorabiała w jednym z lokali w Warszawie. Tam, po trzech latach, ją zatrzymano. Natychmiast przyznała się do zabicia dzieci. Opowiedziała policjantom, że dzieci po urodzeniu i zamordowaniu wsadziła do reklamówki i pochowała na cmentarzu w grobie znajomego.

Kobieta usłyszała zarzut dzieciobójstwa i decyzją jędrzejowskiego sądu została aresztowana na dwa miesiące. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.