Facebook Google+ Twitter

Jedź do Wrocławia! Całe miasto tętni sztuką

Na ulicach miasta toczy się prawdziwy kulturalny maraton, w którym udział biorą polscy i światowi artyści. Trzeba się spieszyć. Jeszcze tylko pięć dni zabawy! Bawisz się na Wrocław Non Stop? Jest fajnie? A może coś cię rozczarowało? Napisz!

Już dziś o 18.00 w Browarze Mieszczańskim odbędzie się Fotofest , na którym swoje prace zaprezentują studenci szkół fotograficznych oraz zaproszeni artyści. Zobaczyć będzie można na przykład wystawę fotografii intermedialnej oraz instalację fotograficzną "Skrzyżowanie epok i mediów".

Godzinę póżniej zrelaksujemy się przy Trip Hop & Urban Island , zespołach muzycznych, reprezentujących jeden z najbardziej opularnych stylów muzyki klubowej chill out. Koncert odbędzie się na Wyspie Piaskowej.

Co w najbliższych dniach?


W czwartek od 21.00 przez trzy godziny będzie moźna porozmawiać na temat współczesych problemów związanych z tożsamością i poczuciem wartości w ramach projektu Public Space. Żeby wziąć udział w dyskusji trzeba przyjść do mieszkania przy ul. Włodkowica 9/10. W ramach projektu odbędą się przedstawienia grupy teatralnej Scena Witkacego, pt. "VNYL" .

Dla grających na gitarze i tych, którzy uwielbiają jej słuchać, najbardziej smakowitym kąskiem podczas tegorocznej imprezy będzie występ Joe Satriani (sobota). - Jest jednym z najbardziej innowacyjnych i inspirujących gitarzystów naszych czasów - piszą o wirtuozie organizatorzy. Styl gry Satriani to przede wszystkim znajomość wszystkich technik gry, w szczególności tappingu i legato. Co najważniejsze - wstęp na koncert jest całkowicie darmowy!

A w ostatni dzień festiwalu, w niedzielę na wrocławskim Rynku wszyscy zatańczą sambę. Mieszkańcy i przyjezdni utworzą wielki paradowy pochód z orkiestrą i tancerzami. Przygotowania do tej części imprezy trwają już od pażdziernika. W ramach Non Stop Samby można będzie wziąć też udział między innymi w warsztatach perkusyjnych.

A gdzie się przespać?


- Wszyscy, którzy chcą przyjechać na jedyny w Polsce, wielki festiwal sztuki mogą liczyć na zniżki w różnych hotelach - zapewniają organizatorzy. Szczegółowe informacje na ten i inne tematy można znaleźć na stronie www.wroclawnonstop.pl .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

WROCłAW TO WSPANIAłE MIASTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.