Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21871 miejsce

Jedziesz autobusem na lotnisko do Modlina? Uważaj na naciągacza

- Zgłosił się do nas obcokrajowiec i skarżył się, że oprócz pieniędzy za bilet pobraliśmy od niego opłatę w wysokości 120 zł za wydanie bagażu. Znamy już kilka takich przypadków - komentuje Tomasz Sadowski, przedstawiciel ModlinBusa.

 / Fot. www.modlinbus.pl- Znamy już kilka przypadków tego typu oszustwa. Osoba, najprawdopodobniej były taksówkarz, który stracił licencję, podjeżdża na nasze stanowisko 8-osobowym busem oklejonym w barwy ModlinBusa i podszywa się pod nas. Potem pobiera dodatkową opłatę tzw. "dopłatę za przejazd". Niedawno zgłosił się do nas obcokrajowiec i skarżył się, że oprócz pieniędzy za bilet pobraliśmy od niego opłatę w wysokości 120 zł za wydanie bagażu. Zapewne jest więcej osób poszkodowanych, ale to wszystko dzieje się szybko. Ludzie śpieszą się na odprawę na lotnisko i nie składają skarg - odpowiedział w rozmowie z W24.pl Tomasz Sadowski.

Zapytaliśmy czy ModlinBus podjął walkę z tym człowiekiem i złożył skargę. - Walczymy z tym od października. Wielokrotnie była wzywana policja, ale nic nie zrobili. Teraz złożyliśmy skargę do Inspekcji Transportu Drogowego. Znamy z widzenia tego pana, który się pod nas podszywa - dodał przestawiciel ModlinBusa. / Fot. www.modlinbus.pl

Jak więc ustrzec się przed naciągaczem? Czy można jakoś uchronić się przed tego typu sytuacją? - Przede wszystkim trzeba ustalić stawkę z góry. Należy również korzystać tylko i wyłącznie z usług licencjonowanych przewoźników - doradził czytelnikom W24.pl Tomasz Sadowski.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To dziwne, ze w Polsce można bez licencji i bezprawnie wozić ludzi ... zupełnie jak na "dzikim wschodzie". Ciekawe jak gdyby był wypadek ? (nie daj Boże) kto zapłaci ubezpieczenie ???
Co to znaczy że policja... nic nie może ??? Nie chce... czy nie może ?
Nie chcę dalej komentowac bo to skandal ...!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.