Jeleń strzela, Auxerre wygrywa

Kolejna bramka Ireneusza Jelenia. Tym razem Polak wpisał się na listę strzelców w meczu 1/16 Pucharu Francji z drugoligowym Sedanem.

Reprezentant Polski prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę. W meczu ostatniej kolejki w lidze francuskiej zdobył bramkę w doliczonym czasie, która dała remis 1:1. W meczu przeciwko Sedanowi na bramkę Polaka nie trzeba było czekać aż do końca spotkania. Jeleń otworzył wynik w 27. minucie.

Na nieszczęście dla kibiców gospodarzy, jeszcze przed przerwą drugoligowcy doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Allart.

Taki wynik utrzymał się do końca meczu i potrzebna była dogrywka. Ta również nic nie zmieniła i zwycięzcę wyłonić musiały rzuty karne. Te zdecydowanie lepiej wykonywali zawodnicy z Ligue 1 i to oni zagrają w 1/8 finału Pucharu Francji.

Auxerre - Sedan 1:1 k.3:0