Facebook Google+ Twitter

Jelonek otworzy tegoroczny Przystanek Woodstock

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-05-23 10:09

Jelonek swoim występem otworzy tegoroczny Przystanek Woodstock, który rozpocznie się 31 lipca w Kostrzynie nad Odrą.

Jelonek źródło: http://www.rockmetal.pl/galeria.html?image=27763_Jelonek / Fot. Robert RojewskiW tym roku odbędzie się XV edycja Przystanku Woodstock. Na stronie festiwalu można przeczytać oficjalne zaproszenie na imprezę. Oto jego fragment:

"[...] Zapraszamy na kolejny XV Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą w dniach 31.07. – 2.08.2009 r. Tak jak zawsze muzyka prezentowana będzie na dwóch scenach – dużej i folkowej. Tak jak zawsze pojawią się artyści z całego świata, a także będziecie mogli odwiedzić organizacje pozarządowe, czy wziąć udział w dyskusji na Akademii Sztuk Przepięknych.

Tak jak zawsze, Fundacja WOŚP podziękuje wszystkim dobrym ludziom za XVII Finał, organizując koncert za darmo, jednocześnie oczekując od publiczności aktywnego współuczestniczenia. Tak jak zawsze 1000-osobowy Pokojowy Patrol będzie dbał o bezpieczeństwo wszystkich, a ja ze sceny bacznym okiem będę doglądał woodstockowej zabawy.[...]"

Jednym z polskich wykonawców, który wystąpi na Przystanku będzie Michał Jelonek. Wraz ze swym solowym projektem "Jelonek" otworzy tegoroczny Woodstock.
Niedawno pojawiła się oficjalna informacja o jego występie.

Info ze strony festiwalu:
"Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich, którzy lubią muzyczne eksperymenty i nie boją się nowych wyzwań. Na Przystanku Woodstock zagra Michał Jelonek – znakomity polski skrzypek, który łączy w swojej muzyce piękno klasycznych nut i instrumentów z mocnym rockowym graniem.

W 2007 roku artysta wydał solową płytę „Jelonek”, która podbiła serca słuchaczy. Czy tak samo będzie w Kostrzynie? Czy skrzypkowi uda się porwać woodstockowy tłum? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie!".

Źródło:
wosp.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Już się nie mogę doczekać tej imprezy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.