Facebook Google+ Twitter

Jeremy Clarkson z Top Gear zawieszony przez BBC

Jeden z trzech prowadzących popularny program motoryzacyjny został zawieszony przez BBC za rzekomą „awanturę z producentem”.

 / Fot. Wikipedia- http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Clarkson#mediaviewer/File:Jeremy_Clarkson.jpgJeremy Clarkson miał uderzyć asystenta producenta po tym, jak dowiedział się, że ten nie zamówił dla ekipy posiłku, gdy ta przez kilkanaście godzin nagrywała materiał do kolejnego odcinka – czytamy na gazeta.pl. BBC postanowiła zawiesić dziennikarza do wyjaśnienia sprawy. Tym samym widzowie zostali poinformowani, że prawdopodobnie trzy następne odcinki kolejnej 22 serii nie ukażą się. Ta seria ukazywała się na żywo, równolegle w kilku krajach.

Dziennikarz ma już na swoim koncie setki bardzo kontrowersyjnych komentarzy, za które dostawał kary i upomnienia. Ma także wiernych fanów. Pod petycją o przywrócenie popularnego Jezzy podpisało się już 400 tys. widzów.

"Top Gear" to program motoryzacyjny o charakterze rozrywkowym. W tej kategorii jest najbardziej popularnym programem na świecie. Ukazuje się od 1977 roku na antenie BBC. W 2002 roku zmieniono jego charakter i rozpoczęto produkcję w bardziej odważnej formie i z dawką niezwykłego humoru w osobie Jeremiego Clarksona. Obecnie program wraz z trójką doskonałych prezenterów uchodzi za najbardziej opiniotwórczy a sam Clarkson ma opinię osoby, która słynie z niebanalnych żartów i dość kontrowersyjnych wypowiedzi.

W swojej karierze ten prezenter już był kilka razy zawieszony między innymi za słynny wybryk argentyński, czy żarty skierowane pod adresem meksykańczyków. W programie często krytykuje przepisy i ograniczenia prędkości tym samym zyskując sobie rzeszę fanów, ale przy okazji narażając producentów na ciętą recenzję wielu zniesmaczonych takim zachowaniem widzów.

Czy prezenter już nie wróci do programu? Raczej nie należy się tego spodziewać. Dla BBC to kluczowa postać i z pewnością konflikt uda się załagodzić z korzyścią dla prezentera, producenta, programu i oczywiście widzów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.