Facebook Google+ Twitter

Jerzy Buzek otrzymał nagrodę specjalną Business Centre Club

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-16 20:41

Szef europarlamentu Jerzy Buzek otrzymał tegoroczną nagrodę specjalną Business Centre Club. Złota statuetka jest przyznawana za krajową i międzynarodową działalność społeczną, naukową i polityczną. W Teatrze Wielkim w Warszawie odbywa się gala wieńcząca 19. konkurs Lider Polskiego Biznesu.

Pióro Aurora BCC otrzymał unijny komisarz Janusz Lewandowski. Limitowana seria takich piór powstała w 15. rocznicę istnienia klubu. Nagradzane są nimi osoby, których wspierają działania na rzecz polskich przedsiębiorców.

Medal Solidarności Społecznej to nagroda dla osób zaangażowanych społecznie i pomagających potrzebującym. W tym roku kapituła pod przewodnictwem biskupa Piotra Jareckiego przyznała je Zofii Żuk, Janowi Mikołuszce i Zbigniewowi Puckowi.

Prezydent pogratulował firmom nominowanym do tegorocznej nagrody Business Centre Club.
Lech Kaczyński podkreślił zaangażowanie społeczne docenionych przez BCC przedsiębiorstw. Zwrócił także uwagę, że firmy te przyczyniają się do walki z bezrobociem. Odnosząc się do sytuacji gospodarczej w kraju prezydent wyraził przekonanie, że pochopna prywatyzacja nie może być sposobem na poprawienie stanu finansów publicznych. Według Lecha Kaczyńskiego Polsce potrzebny jest dialog i nowa wizja wsparcia różnych koncepcji.

Liderami Polskiego Biznesu zostają firmy i ich szefowie, osiągające najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniające się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy , przestrzegające zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzące działalność społeczną i charytatywną

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.