Facebook Google+ Twitter

Jerzy Dudek: Dawno się tak nie uśmiałem

– Już dawno nie uśmiałem się tak, jak w trakcie czytania tych rewelacji. Niektórym mogło się wydawać, że jest to mój wielki dramat. Ale ja absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia – napisał Jerzy Dudek na swojej stronie www.jerzydudek.eu, komentując doniesienia prasy na temat jego wybryków na zgrupowaniu w Portugalii.

Jerzy Dudek nie ma sobie nic do zarzucenia. Fot. Mikołaj Suchan Dziennik Zachodni W niedzielę angielskie media doniosły, że piłkarze Liverpoolu mocno zabalowali w jednym z portugalskich barów (angielski klub przebywał tam na zgrupowaniu przed arcyważnym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów). Jerzego Dudka rzekomo zakuto w kajdanki jako jednego z najbardziej agresywnych uczestników zajścia. Polski bramkarz zdementował te informacje na swojej oficjalnej stronie.
– Po niedzielnych doniesieniach prasowych dostałem mnóstwo sygnałów od zdziwionych przyjaciół. Gazety prześcigały się w wymyślaniu coraz to nowszych wersji wydarzeń z ostatniego wieczoru naszego pobytu w Portugalii. Myślę, że warto byłoby zorganizować konkurs na najlepszą historię związaną z tą przygodą. Nagrodę dostałby dziennikarz, który wymyślił najbardziej dramatyczną i wstrząsającą "opowieść" – napisał polski bramkarz w swoim oficjalnym serwisie internetowym www.jerzydudek.eu. – Już dawno nie uśmiałem się tak, jak w trakcie czytania tych rewelacji. Niektórym mogło się wydawać, że jest to mój wielki dramat. Ale ja absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia – zakończył.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Załóżmy, że napisano kłamstwa o wyczynach D. w Portugalii. I co? Nic? Można sobie zmyślać? I coz tego, że D. napisze po polsku, że zmyślono?
I drugi wariant. Prawdę napisano, zaś D. śmieje się z tego twierdząc, że to klamstwa.
Jedna ze stron kłamie (jakby nie było). Miejmy nadzieję, że Polak prawde pisze. Ale ktowychodzinajczęściejna dudka? Czytelnicy, bo nijak sprawdzą wiarygodność...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.