Facebook Google+ Twitter

Jerzy Dudek i Paweł Habrat spotkają się z fanami we Wrocławiu

Już w piątek 27 lipca o godz. 18.30 Jerzy Dudek i Paweł Habrat spotkają się z czytelnikami w EMPiKu Renoma Wrocław przy ul. Świdnickiej 40. Znany piłkarz i psycholog reprezentacji Polski na UEFA EURO™ 2012 opowiedzą o swojej książce "Pod presją".

 / Fot. Okładka książki"Kariera składa się z wielu etapów. Na każdym z nich trzeba stawić czoła innym wyzwaniom" - mówi Dudek. "Osiągnięcie sukcesu i utrzymanie się na szczycie zależą między innymi od motywacji i konsekwencji w działaniu. Nieodłączne elementy kariery to także ciągła rywalizacja i nieustanne przekraczanie granic własnych możliwości - zarówno fizycznych, jak i psychicznych" - dodaje triumfator Ligi Mistrzów z 2005 roku.

„Pod presją” to nowoczesny poradnik, pokazujący, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, wzmacniać drużynę i zamieniać porażki w sukces. Według autorów stres dotyka nie tylko sportowców, ale każdego z nas, a umiejętność radzenia sobie z nim zapewnia powodzenie także w trudnych sytuacjach w życiu codziennym. Treść wzbogacona jest zdjęciami z Mistrzostw Świata FIFA™ z 2010 roku, a także z prywatnego archiwum piłkarza oraz archiwalnymi depeszami PAP i fragmentami bloga Jerzego Dudka.

"Każdego dnia jesteśmy poddawani różnym bodźcom, ocenom i komentarzom" - dodaje Habrat. "Może się zdziwicie, ale codzienne treningi i mecze piłkarza przypominają... codzienne życie. Szkoła, studia, praca to z jednej strony realizacja naszych celów lub marzeń, a z drugiej strony nieustanna praca na wynik. Początki kariery zawodowej, tak jak w sporcie, nie zawsze są łatwe. Presja ze strony mediów, to nic innego jak postawa Twojego otoczenia. Są gotowi nosić Cię na rękach po sukcesach, ale i skrytykować, kiedy coś Ci nie wychodzi lub popełnisz błąd. Tych analogii pomiędzy sportem a życiem każdego z nas jest wiele... Zapraszam do dyskusji" - kończy psycholog reprezentacji Polski podczas UEFA EURO™ 2012.

Na spotkaniu we Wrocławiu będzie można porozmawiać z Jerzym Dudkiem i Pawłem Habratem o książce i presji w życiu codziennym, a także wziąć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Mecenasem publikacji jest Castrol EDGE, Oficjalny Sponsor UEFA Euro 2012™. Więcej na temat książki można przeczytać na: podpresja.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.