Facebook Google+ Twitter

Jerzy Dudek ocenia szanse Polaków na Euro 2012. Damy radę?

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek, uważa, że szanse Polaków na osiągnięcie sukcesu podczas mistrzostw Europy są iluzoryczne.

 / Fot. Agnieszka Mieszczak, Creative Commons Attribution 2.0"Nie mamy podstaw, aby sądzić, że Polska osiągnie sukces. Jesteśmy przecież w rankingu FIFA na 75. miejscu. Wszyscy dziennikarze to podkreślają, ale potem wymagają od tej reprezentacji wyniku sportowego i zapominają o tym fakcie" - oświadczył Dudek.

Były bramkarz Realu i Liverpoolu, jak pisze Wprost.pl przypomina, że do mistrzostw należy podejść z chłodną kalkulacją i bez emocji. Co prawda za biało-czerwonymi przemawia atut własnego boiska, jednak nasi rywale z grupy notowani są o wiele wyżej w rankingu.

Rosjanie zajmują 12. pozycję, Grecy plasują się na 13. miejscu, natomiast najgorzej notowani Czesi zajmują 29. miejsce. W tym zestawieniu reprezentacja Smudy z 75. miejscem może nie odnieść wielkich sukcesów. Dudek dodaje, że być może doping kibiców uskrzydli naszych piłkarzy i pozwoli im wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich.

Czy jednak wystarczy to, aby awansować do dalszej fazy mistrzostw? Jerzy Dudek nie jest tego już taki pewien.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 30.03.2012 07:40

polska nie wyjdzie z grupy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.