Facebook Google+ Twitter

Jerzy Kulej miał zawał. Jego stan jest ciężki

Dwukrotny mistrz olimpijski w boksie, Jerzy Kulej, miał zawał serca. W sobotę 11 grudnia 2011 roku były pięściarz gościł na benefisie Daniela Olbrychskiego i nagle zasłabł.

Oprócz dwóch złotych medali olimpijskich wywalczonych w Rzymie w 1964 roku i Meksyku w 1968 roku, Jerzy Kulej posiada dwa tytuły mistrza oraz jeden wicemistrza Europy w boksie. / Fot. Sławek, Creative Commons 2.0 [iframe width="600" height="300"]http://www.facebook.com/plugins/recommendations.php?site=wiadomosci2"Stan Jerzego Kuleja jest bardzo ciężki, miał rozległy zawał" - poinformował Jerzy Rybicki, pięściarz i prezes Polskiego Związku Bokserskiego. Kulej zasłabł wczoraj na benefisie Daniela Olbrychskiego w Warszawie. Nagle źle się poczuł i osunął się na ziemię. Jak podaje TVN24.pl, natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna. Obecnie Kulej przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Według informacji, do jakich dotarła telewizja Orange Sport były bokser przeszedł dziś operację serca.

Dwukrotny mistrz olimpijski w boksie Jerzy Kulej podczas benefisu 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego, który odbył się 10 grudnia 2011 roku w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. / Fot. PAP/Stach Leszczyński"Rozmawialiśmy niedawno w atmosferze przedświątecznej. Śmieliśmy się, iż jesteśmy coraz starsi, ale są jeszcze starsi od nas. Na poniedziałek mieliśmy zaplanowaną wizytę w siedzibie Polskiego Związku Bokserskiego. Wierzę z całego serca, że to tylko chwilowe problemy Jurka" - wspomina w wywiadzie dla TVN24 Wiesław Rudkowski, trener bokserski i wicemistrz olimpijski z Monachium.

Jerzy Kulej jest najwybitniejszym polskim bokserem. Ma 71 lat. Oprócz dwóch złotych medali olimpijskich wywalczonych w Rzymie w 1964 roku i Meksyku w 1968 roku, posiada dwa tytuły mistrza oraz jeden wicemistrza Europy w boksie. Ostatnio zajmował się komentowaniem walk bokserskich.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

KRYSTYNA
  • KRYSTYNA
  • 11.12.2011 23:50

JEGO BOKS TO BYŁ SIERP ZA SIERP I ZA TO GO KOCHAMY
BOŻE BĄDŹ MU MIŁOŚCIW W POWROCIE DO ZDROWIA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.