Facebook Google+ Twitter

Jerzy Owsiak znów "zakręci" Polskim Radiem. Wraca program "Się kręci"

Już 18 stycznia br. na antenę Programu III Polskiego Radia wróci Jerzy Owsiak. Założyciel WOŚP wraca ze swą autorską audycją - "Się kręci"!

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:2010_Woodstock_03.jpg&filetimestamp=20100807055734 / Fot. Wikimedia CommonsTo niewątpliwie doskonała wiadomość nie tylko dla wszystkich fanów "Przystanku Woodstock" oraz wielbicieli popularnego "ojca" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To idealna sytuacja również dla wszystkich młodych zespołów, którym niezwykle ciężko przebić się przez bariery polskiego rynku muzycznego. Jerzy Owsiak za sprawą audycji pomógł już w przeszłości wielu "wyjadaczom" dzisiejszej sceny.

Audycję prowadzoną przez założyciela WOŚP będzie można usłyszeć w "Trójce" już 18 stycznia. "Się kręci" będzie emitowane w każdą środę (od godziny 22.00 do 23.00).

Logo Programu III Polskiego Radia. / Fot. www.polskieradio.plPrzypomnijmy, że Jerzy Owsiak w przeszłości współpracował już z Polskim Radiem. Pierwszą audycją w rozgłośni było osobliwie brzmiące "Brum", które później przekształciło się właśnie w "Się kręci". W latach późniejszych Owsiak pojawiał się w ramówce Programu I Polskiego Radia w popularnej "Kręciole", a także w rozgłośniach komercyjnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

lala
  • lala
  • 09.01.2012 23:44

Cwaniak

Komentarz został ukrytyrozwiń
KICIA
  • KICIA
  • 09.01.2012 21:46

Ten od ruskiej trumny ( zapomniałam jak sie nazywa) i Wojciechowski juz w TV zmieszali Jurka z błotem, a teraz pewnie domagać się będą , żeby go nie dopuścić do eteru. Będzie jak z Nergalem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.