Facebook Google+ Twitter

Jerzy Połomski wystąpi w Teatrze Rozrywki Lutnia. Wygraj bilety!

W niedzielę (27 października) w Teatrze Rozrywki Lutnia odbędzie się koncert Jerzego Połomskiego. Mamy dla was zaproszenia na ten występ.

Jerzy Połomski / Fot. mat. organizatoraOd 55 lat jest gościem setek scen na całym świecie. Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt (!) płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska. Podczas koncertu publiczność usłyszy największe przeboje z repertuaru artysty m.in. „Bo z dziewczynami”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”, „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Moja miła, moja cicha”, „Błękitna chusteczka”, „Komu piosenkę?”.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia:
- kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 10 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

UWAGA! KONKURS!Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na koncert Jerzego Połomskiego, który odbędzie się w Teatrze Rozrywki Lutnia ul. Piotrkowska 243 w niedzielę 27.10.2013 o godz. 17. Aby je wygrać, należy w komentarzu pod artykułem napisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (24 października) do godziny 23:59. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania zaproszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Utwory Jerzego Połomskiego są mi szczególnie bliskie, gdyż piosenkę "Bo z dziewczynami" zadedykował mi mój mąż na pewnej wiejskiej zabawie i od tamtego wieczoru staliśmy się parą. Nasz pierwszy weselny taniec to "Cała sala śpiewa z nami", a i synka spłodziliśmy przy dźwiękach twórczości Jerzego Połomskiego. Nigdy jednak nie mieliśmy okazji zobaczyć tego artysty na żywo i mimo, że nie jest on obecnie trendy, z chęcią wybralibyśmy się na jego koncert

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.