Facebook Google+ Twitter

Jerzy Stuhr czuje się lepiej. Potwierdził to syn Maciej

Słynny aktor, Jerzy Stuhr, który od ub. roku walczy z chorobą nowotworową, czuje się już lepiej. Taką informacje przekazał syn aktora Maciej Stuhr.

Sonda

Twój ulubony film z Jerzym Stuhrem to...

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jury_odfesr2011.jpg&filetimestamp=20110913142610 / Fot. fot. Odessa International Film Festival.Creative Commons 3.0Aktor zmaga się z choroba nowotworową od września ub. roku pisze film.onet.pl. Podobnie jak w roku 1988, doświadcza zagrożenia życia, ale tak jak wtedy, tak i dziś nie poddaje się chorobie.

"Tata czuje się lepiej" - powiedział Maciej Stuhr mediom. Od września zeszłego roku stan zdrowia Jerzego Stuhra był bardzo poważny. Aktor odwołał występy w Teatrze Polonia. Później zaprzestał udziału w innych swoich projektach, między innymi odwołał wykłady na krakowskiej PWST.

Czytaj też: I Bóg stworzył aktora - spotkanie z Jerzym Stuhrem


Jerzy Stuhr powiedział wtedy o swojej chorobie: "Na początku chciałem zamknąć się w sobie (...) ale ludzie zaczęli pytać i wtedy już nie mogłem się ukrywać, trzeba większej odwagi, żeby mówić o chorobie w czasie teraźniejszym".

Aktor jest niezwykle wdzięczny za ogromne poparcie. Bardzo cieszy się z każdej okazywanej mu sympatii. "Z zewnątrz jest wielka sieć poparcia. A to przedziwny kwiatuszek mi wyśle dziewczyna, inna paciorek, który przynosi energię, zakonnica się modli za mnie 24 godziny, wszystko to dociera do mnie" - powiedział.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ewa i Krzysztof Landsberg
 • Ewa i Krzysztof Landsberg
 • 24.03.2012 18:21

Życzymy Panu dużo zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert, Arek macie niestety rację. Coraz trudniej przyznawać się do w24, coraz częściej pokazana legitymacja spotyka się z grymasem i słowem ....aha-nie, dziękuję. Przedruki, streszczenia-akceptowalne w dziale Media, zamieszczane są w Wydarzenia, Polityka, itp. Oczywiście bez późniejszej kontroli autora co dzieje się poniżej. Cóż, liczy się kasa i kliknięcia. Błędy merytoryczne, edycyjne itp., itd. to drugoplanowe rzeczy. Tytuł i kliknięcia. Pełna żenada. To jak swego czasu Polo Cocta, produkowana, w słusznych czasach, jako socjalistyczna alternatywa dla Pepsi Coli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co racja to racja.
"Klikalność" na Stuhrze - nie uchodzi.
Sensacyjna wrzuta o rurze - jak cię mogę...:)))
Poważnym zdaje się być postulat utworzenia "Niuslandii" jako pojemnej i przyjemnej strefy DO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam dwa pytania:
Po pierwsze: to co ten artykuł robi w dziale Kultura? Powinien się raczej znaleźć w dziale Wydarzenia/Ludzie, bo z kulturą to raczej nic wspólnego nie ma.
Po drugie: Po co pracować nad własnymi artykułami i materiałami, jeśli wystarczy przepisać niusa z innego źródła i w parę minut naczesać odsłon, że hoho... Tak... Wiem... Chodzi o klikalność.... Ale na Boga... Chociaż w kulturze może odrobina normalności?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jakiśtam
 • jakiśtam
 • 22.03.2012 12:31

Jurek -trzymaj się !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta Rybicka
 • Danuta Rybicka
 • 22.03.2012 11:54

Panie Jerzy duzo zdrowia. Ja wygrałam walkę z rakiem.Pozytywne myślenie, pestki z moreli,ruch na powietrzu i musi sie udać. Serdecznie Pana pozdrawiam i trzymam kciuki. Dana

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adik
 • Adik
 • 22.03.2012 02:38

Dziennikarstwo obywatelskie....materiał autorski podpisany swoim nazwiskiem...
>>>>Z ORYGINALNEGO MATERIAŁU ZMIENIONE A WŁAŚCIWIE PRZEROBIONE 3 ZDANIA!!!!!!<<<<<<
Maciej Stuhr zdradził w rozmowie z "Faktem", że jego ojciec, Jerzy Stuhr, który walczy z poważną chorobą, czuje się już lepiej.

&#8211; Tata czuje się lepiej &#8211; powiedział "Faktowi" Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr od września ubiegłego roku walczy z nowotworem.

Kiedy aktor odwołał występ w Teatrze Polonia, a potem i inne projekty oraz wykłady w krakowskiej PWST, zaczęto spekulować, że stan jego zdrowia może być poważny.

W końcu Jerzy Stuhr zdecydował się powiedzieć głośno o swojej chorobie. - Na początku chciałem zamknąć się w sobie[...]ale ludzie zaczęli pytać i wtedy już nie mogłem się ukrywać - powiedział aktor w programie "Dzień Dobry TVN". - Trzeba większej odwagi, żeby mówić o chorobie w czasie teraźniejszym - tłumaczył.

- Ani na chwilę się nie poddałem. Nie potraktowałem mojego stanu jako niewyleczalnego - mówił z kolei w rozmowie z "Vivą!".

Słynny aktor nie od dzisiaj boryka się z problemami zdrowotnymi. Już w 1988 roku stan jego zdrowia był bardzo ciężki, a życie zagrożone. Jak mówił, najtrudniejsza zarówno wtedy, jak i obecnie jest dla niego niepewność, zaś najbardziej przeszkadza mu brak szybkiej diagnozy. Jest jednak wdzięczny za wsparcie, okazywane mu zarówno przez bliskich, jak i nieznajomych:

- Z zewnątrz jest wielka sieć poparcia. A to przedziwny kwiatuszek mi wyśle dziewczyna, inna paciorek, który przynosi energię, zakonnica się modli za mnie 24 godziny, wszystko to dociera do mnie - podkreślał.

I za to sie tutaj dostaje nagrody? Za pół minuty redagowania materiału? Niechże wreszcie ktoś, coś z tym zrobi bo to jest totalna porażka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
BDZIK
 • BDZIK
 • 22.03.2012 01:19

Pestki gorzkiej moreli... Pozdrawiam serdecznie i niech Pan będzie "jak bulterier"

Komentarz został ukrytyrozwiń
hammer2
 • hammer2
 • 21.03.2012 18:59

Panie Jerzy-trzymam kciuki

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 21.03.2012 17:19

Panu Jerzemu Stuhrowi życzę dużo zdrowia , pogody ducha , spełnienia marzeń a przede wszystkim rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.