Facebook Google+ Twitter

Jerzy Stuhr promuje Kraków

17 czerwca b.r. w Krakowie odbyła się konferencja prasowa połączona z premierą filmu "Ikar" w reżyserii Jerzego Stuhra. Prezentacja ta rozpoczęła drugi etap kampanii promocyjnej miasta pod tytułem "Gołębie kręcą Kraków".

Jerzy Stuhr podczas podpisywania plakatu. / Fot. Piotr ŻyłaFilm ten przedstawia krótką historię człowieka, który pozazdrościł gołębiom i jak mitologiczny Ikar, postanowił wznieść się w powietrze, by z góry pokazać Kraków. O początku projektu pisałem w jednym z poprzednich artykułów link.
Emisja filmu rozpocznie się 18 czerwca w Multikinach w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

W przedsięwzięciu wziął udział mieszkaniec "grodu Kraka", wybitny i wszystkim znany aktor prof. Jerzy Stuhr. Po spektaklu można było zadawać pytania zarówno organizatorom, jak i panu profesorowi. Organizatorzy podziękowali aktorowi za udział w promocji i wyrazili nadzieję, że władze miasta mu to wynagrodzą. Na to Jerzy Stuhr spontanicznie i z właściwym sobie poczuciem humoru odpowiedział - "...na Wawel, to ja nie chcę...", co spowodowało salwę śmiechu wśród zebranych dziennikarzy i rozluźniło atmosferę spotkania.

Każdy z uczestników dostał własną kopię filmu. Po konferencji prasowej aktor podpisał kilka plakatów, w tym jeden specjalnie dla czytelników Wiadomosci24.pl, który postaram się w najbliższych dniach dostarczyć do redakcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fajna relacja. Moje 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.