Facebook Google+ Twitter

Jesień Teatralna w Przemyślu

Przemyska Jesień Teatralna to jedno z najważniejszych w mieście i w regionie wydarzeń teatralnych.

Jesień Teatralna w Przemyślu30 października, aż trzy razy zostanie zaprezentowany spektakl „Moralność pani Dulskiej”, który powinien zainteresować młodzież szkolną. Opowieść znana nam ze szkolnych lat to komedia z dobrym tekstem oraz świetną analizą psychologiczną postaci.


6 listopada zobaczymy „Kocham Pana, Panie Sułku”. Przedstawienie oparte jest na tekstach Jacka Janczarskiego. W rolach głównych wystąpią Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski oraz grający Gajowego Maruchę i narratora Adam Ferency.

10 listopada to dzień dla najmłodszych. „Czerwony Kapturek” to bajka grana przez trzech aktorów, którzy posługują się zarówno żywym planem jak i lalkami.

12 listopada będzie można wybrać się na „Zapomniane bramy” – widowisko muzyczne, w którym zostaną wykorzystane pieśni w języku jidysz oraz melodie żydowskie. Śpiew, muzyka, ruch w zmieniających się obrazach.

25 listopada w tym dniu na scenie zobaczymy „Małe zbrodnie małżeńskie” z udziałem Gabrieli Kownackiej i Piotra Dąbrowskiego. To przewrotna historia o emocjonalnie rozchwianej kobiecie, której wydaje się, że umie żyć bez mężczyzny - i refleksyjnym, stabilnym mężczyźnie, który wie, że bez kobiety żyć nie umie,

Bilety do nabycia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.


 

źródłó: CK w Przemyślu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.