Facebook Google+ Twitter

Jesienią PiS przejmie władzę. Optymizm "agenta Tomka"

O Tomaszu Kaczmarku, pośle PiS-u, byłym "agencie Tomku" znów głośno. I to już nie już za sprawą agenturalnej działalności, a poselskiego zaangażowania. Kaczmarek twierdzi, że jesienią partia Kaczyńskiego przejmie władzę.

 / Fot. Magda Nowacka-Goik, Tomasz Kaczmarek mówi w wywiadzie dla Onet.pl, że IV RP to według niego "symbol pracy dla obywateli, uczciwości i oddanej służby ojczyźnie", a walka z korupcją, polityka międzynarodowa, służba zdrowia i gospodarka to najważniejsze kwestie tej wizji.

"Już jesienią PiS przejmie władzę w Polsce. Jestem optymistą" - twierdzi poseł PiS. Jego zdaniem Donald Tusk powinien się bać, bo niedługo zniknie z polityki. Kaczmarek, w dniu zaprzysiężenia Sejmu, w czasie składania przysięgi został wybuczany przez posłów

Janusz Palikot - cyrkowiec, Donald Tusk - operator maszyny kręcącej lody, Aleksander Kwaśniewski - krętaczek. Tak wyglądają w opinii posła Kaczmarka wyżej wymieni politycy. "W trakcie służby w CBA, gdy pracowałem pod przykryciem miałem okazje poznać część przedstawicieli Platformy, z którymi teraz zasiadam w Sejmie. Wiem, kim są i wiem, co kryje się pod płaszczykami mężów stanu. Nie są to osoby krystaliczne" - mówi Kaczmarek. Jego zdaniem, Tusk, który sprawuje nadzór nad służbami specjalnymi i nie ostrzegł Polaków przed aferą Amber Gold, powinien odejść w niebyt. Z kolei o PSL-u mówi, że "niepotyzmem stoi".

Kaczmarek uważa też, że nie jest najlepiej z suwerennością Polski. "Jesteśmy na kolanach przed Unią Europejską i przed Wschodem. By mówić dziś o wolności i suwerenności Polski, należy wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej" - uzasadnia swoje zdanie poseł.

Cały wywiad z Tomaszem Kaczmarkiem można przeczytać tutaj

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Tomasz Lis
  • Tomasz Lis
  • 03.09.2012 13:15

Wszystkim zapadł w pamięci Palikot z wibratorem, nikt nie pamięta o co tak naprawdę chodziło. A więc przypomnijmy. Domagał się interwencji w sprawie lubelskich policjantów podejrzanych o gwałt i molestowanie seksualne. Dopiero ten show przyniósł efekt.

Przejdź do artykułu: http://www.tvn24.pl/0,1504154,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek
  • Janek
  • 03.09.2012 09:15

Agentura, złodzieje, nie mają już szans na rządzenie - platfusy i inne gady, związane z tym środowiskiem muszą to zrozumieć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
edek60
  • edek60
  • 03.09.2012 09:02

Mam już się bać czy wystarczy,że agent tomek i jego szef zmienią tabletki na mocniejsze.!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 03.09.2012 05:56

to teraz będą rządy świętej inkwizycji,z deszczu pod rynnę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
podfs
  • podfs
  • 03.09.2012 00:06

Jeszcze jeden przykład "towarzystwa" Jarosława: http://prawica.net/node/1893

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łukasz
  • Łukasz
  • 02.09.2012 23:57

Magda Wieczorek Dzisiaj 13:58
>Panie Arku- "Pokaż mi swoje towarzystwo, a powiem ci kim jesteś".-mam nadzieję, że pan zrozumiał.

Jarku K., pokaż więc swoje towarzystwo, którym lubisz się otaczać.
http://lubczasopismo.salon24.pl/drobnostkiprawdy/post/415281,pis-to-nic-innego-jak-pzpr

"Jarek pier****sz, nie było cię tam". W. Frasyniuk.

Czekam z niecierpliwością na ofensywę :)
Ł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nastka
  • Nastka
  • 02.09.2012 22:36

Tusk już jest trupem ,przynajmniej politycznym, choć ma 55lat i nie chciał bym być w jego skórze.

Przed Kaczynskim premierowanie ,a przed Tuskiem tylko kryminał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jakub
  • Jakub
  • 02.09.2012 21:05

PiS - Kaczyński dąży do obalenia rządu wszelkimi metodami .Żądza władzy i uciekający czas . Terminowe wybory to 2015 rok . Pan Kaczyński będzie miał wówczas 66 lat , kto na niego zagłosuje ? To co dziś zaprezentował [ naraził się wielu grupom zawodowym ] to nic nowego , no może likwidacja gimnazjów za którymi kiedyś głosował. Poza tym centralizacja władzy . Władca absolutny , wszystko pod kontrolą jednej osoby. Wiele suchych propozycji bez podania kosztów ich wprowadzania . Rozbudowa państwa socjalnego , czyli powrót do komuny .Znowu obiecał mieszkania a gdzie te 3 miliony ? Dzietność .....niech zagoni do roboty swoich kolegów z partii bo co drugi samotny. Demagogia i populizm !

Komentarz został ukrytyrozwiń
edo
  • edo
  • 02.09.2012 19:34

A dzisiaj w Faktach na TVN jak zwykle manipulacja. Tym razem kolorami. Jak można używać czerwonej czcionki do wyszczególnienia założeń programowych Pis. I gdybym widział kiedykolwiek taka czcionkę przy założeniach programowych PO. Ludzie nawet nie za bardzo sobie zdają sprawę, jaki to ma wpływ na przekaz. Zabawa z podświadomością to zawsze krzywda na ludziach, którzy ufają stacji a zamiast tego dostają mini pranie mózgu. Jak można być dobrym i jednocześnie używać manipulacji. Moim zdaniem nie można. Moim zdaniem tak postępują tylko źli ludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 02.09.2012 18:38

PiS przejmie władzę i w tym celu agent Tomek uwiedzie żony czołowych polityków PO