Facebook Google+ Twitter

Jesienna akcja warszawskiego zoo. Przynieś owoce i wejdź za darmo

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2016-09-23 11:20

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie organizuje jesienną zbiórkę żołędzi dla swoich podopiecznych. Każdy, kto przyniesie do ZOO ok. 2 - 2,5 kg suchych i ładnych żołędzi wejdzie do ogrodu za darmo.

 / Fot. By H. Zell (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Com Na stronie warszawskiego ogrodu zoologicznego czytamy, że żołędzie uwielbiają daniele, żubry, bizony, jelenie sika i inne kopytne. To doskonały i zdrowy smakołyk. Każdy, kto przyniesie do ZOO reklamówkę (ok. 2 - 2,5 kg) suchych i ładnych żołędzi wejdzie do ogrodu za darmo. Orzechy włoskie również mile widziane. Kasztany nie wchodzą w grę.

W dniu, w którym przyniesie się owoce wchodzi się do zoo za darmo. W przypadku grup zorganizowanych (np. dzieci przedszkolne lub szkolne) każde dziecko powinno przynieść żołędzie.

Akcja nie ma sztywno ustalonego terminu zakończenia. Będzie trwała dopóki w/w owoce drzew będą w dobrym stanie, nadającym się do spożycia przez zwierzęta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Też:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ewa Krzysiak - Koniki, to rozumiem ale daniele, żubry, bizony, jelenie...? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tej akcji ucieszą się zwierzęta, które przyniesione żołędzie czy orzechy otrzymają, jak i ci, którzy je dostarczą. Bilet do zoo to koszt 25zł - normalny lub 15zł - ulgowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Pawle, pewnie w zamian zwierzaki bardziej ludzi polubią :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł, realna pomoc dla każdego ZOO, nie tylko w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zakrawa na przekupywanie zwierząt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Genialny pomysł. Słyszałam, że wiele ogrodów ZOO boryka się z trudnościami finansowymi. Przepiękne Śląskie ZOO, gdzie zwierzaki mają olbrzymie wybiegi i przestrzenie bytowania, także ma kłopoty. To znakomity pomysł. Może podaliby jaki rodzaj pożywienia, bezpiecznego dla zwierząt, można by także przynieść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.