Facebook Google+ Twitter

Jesienna akcja warszawskiego zoo. Przynieś owoce i wejdź za darmo

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2016-09-23 11:20

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie organizuje jesienną zbiórkę żołędzi dla swoich podopiecznych. Każdy, kto przyniesie do ZOO ok. 2 - 2,5 kg suchych i ładnych żołędzi wejdzie do ogrodu za darmo.

 / Fot. By H. Zell (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Com Na stronie warszawskiego ogrodu zoologicznego czytamy, że żołędzie uwielbiają daniele, żubry, bizony, jelenie sika i inne kopytne. To doskonały i zdrowy smakołyk. Każdy, kto przyniesie do ZOO reklamówkę (ok. 2 - 2,5 kg) suchych i ładnych żołędzi wejdzie do ogrodu za darmo. Orzechy włoskie również mile widziane. Kasztany nie wchodzą w grę.

W dniu, w którym przyniesie się owoce wchodzi się do zoo za darmo. W przypadku grup zorganizowanych (np. dzieci przedszkolne lub szkolne) każde dziecko powinno przynieść żołędzie.

Akcja nie ma sztywno ustalonego terminu zakończenia. Będzie trwała dopóki w/w owoce drzew będą w dobrym stanie, nadającym się do spożycia przez zwierzęta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Też:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ewa Krzysiak - Koniki, to rozumiem ale daniele, żubry, bizony, jelenie...? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tej akcji ucieszą się zwierzęta, które przyniesione żołędzie czy orzechy otrzymają, jak i ci, którzy je dostarczą. Bilet do zoo to koszt 25zł - normalny lub 15zł - ulgowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Pawle, pewnie w zamian zwierzaki bardziej ludzi polubią :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł, realna pomoc dla każdego ZOO, nie tylko w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zakrawa na przekupywanie zwierząt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Genialny pomysł. Słyszałam, że wiele ogrodów ZOO boryka się z trudnościami finansowymi. Przepiękne Śląskie ZOO, gdzie zwierzaki mają olbrzymie wybiegi i przestrzenie bytowania, także ma kłopoty. To znakomity pomysł. Może podaliby jaki rodzaj pożywienia, bezpiecznego dla zwierząt, można by także przynieść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.