Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23225 miejsce

Jesienna ramówka w telewizji. Jakie programy i seriale zobaczymy w najbliższych miesiącach?

Telewizja publiczna i stacje komercyjne zaprezentowały jesienną ramówkę. Jakie programy zobaczymy w telewizji w najbliższych miesiącach?

 / Fot. funnytools/CC0 Public DomainWakacje to dla niemal wszystkich czas odpoczynku, również dla stacji telewizyjnych. Począwszy od czerwca, przez całe lato, próżno szukać w telewizji nowości, można za to przebierać w powtórkach, jakie serwują nam poszczególne stacje.
Kto jednak jest spragniony telewizyjnych nowości albo stęsknił się za ulubionymi programami, od września powinien być zadowolony. Największe telewizyjne stacje ruszają z jesiennymi ramówkami. Będzie sporo nowości, ale również kontynuacje znanych już widzom programów.

Stacja TVN od 1 września, w każdy wtorek o godz. 21.30, pokaże nowy serial Aż po sufit z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą w rolach głównych.To perypetie małżeństwa z 25-letnim stażem, do którego nieoczekiwanie wracają dzieciaki. Po sukcesie Małych gigantów TVN proponuje kolejny talent show z udziałem najmłodszych. Tym razem z młodymi artystami w duecie będą występować m.in. ich rodzice czy dziadkowie. Występy oceni jury, w którym znajdzie się m.in. Ania Rusowicz i Piotr Rubik. Program Aplauz, aplauz od 6 września. Miłość w 274 dni spróbuje natomiast znaleźć bohaterka grana przez Paulinę Chruściel. Serial TVN pokaże od października. Tym razem w roli mediatorki zobaczymy znaną już widzom stacji Annę Marię Wesołowską. Od jesieni w TVN-ie również kolejne edycje m.in. Kuchennych rewolucji, Mam talent i Kuby Wojewódzkiego.

Nowy serial Skazane to z kolei propozycja Telewizji Polsat. Opowiada o losach kobiet, których bliscy siedzą w więzieniu. W rolach głównych m.in. Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna, Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki, Piotr Głowacki. Stacja stawia jednak przede wszystkim na sprawdzone pozycje. Od jesieni Polsat pokaże kolejne edycje programów, m.in. Taniec z gwiazdami, Must be the music czy Twoja twarz brzmi znajomo.

Jesienną listę nowości w telewizyjnej Jedynce otworzy nowy serial Dziewczyny ze Lwowa, o losach czterech młodych kobiet z Ukrainy, które przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Na antenie TVP 1 zadebiutuje m.in. program Kryptonim szef, w którym prezesi dużych firm zostawiają swoje gabinety i pracują jako zwykli pracownicy, by dowiedzieć się, co dzieje się w ich przedsiębiorstwach. Jesienią w jedynce zobaczymy też drugą odsłonę programu Rolnik szuka żony. Będą premierowe spektakle Teatru Telewizji i nowe odcinki Sensacji XX wieku Bogusława Wołoszańskiego.

Od 3 września TVP 2 zaprasza na premierę nowego serialu kryminalnego, Prokurator. Autorami scenariusza są Zygmunt i Wojciech Białoszewscy. W rolach głównych: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka. Prokurator to dziesięć 45-minutowych odcinków, z których każdy opowiada kryminalną historię śledztwa prowadzonego przez prokuratora Procha i jego partnera Kielaka.

Kolejna nowość telewizyjnej Dwójki to cykl dokumentalny Moje 600 gramów szczęścia. Poznamy losy rodzin znajdujących się pod opieką personelu neonatologii Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w Krakowie. Kamera będzie im towarzyszyć od spotkania z lekarzem-specjalistą, poprzez poród i pobyt na oddziale intensywnej terapii, aż do momentu wyjścia ze szpitala i pierwszych tygodni życia rodziny poza oddziałem.

Anna Stasiewicz-Mąka (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.