Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15297 miejsce

Jesienna WKP pełna nagród

Tak intensywnej dominacji jednego autora nie było już dawno. Królową kolejnej edycji WKP, która własnie dobiegła końca, okazała się Beata Szczurzewska.

logo / Fot. SIW Znak / Fot. Dawid SobolewskiBeata Szczurzewska napisała w ramach ósmej edycji WKP aż trzy teksty. Recenzje "Blondynki w dżungli" słynnej podróżniczki Beaty Pawlikowskiej, słynnej "Kobiety z wydm" Kobo Abe oraz "Wszystkich odcieni pereł" Stacy Hawkins Adams zostały nagrodzone książką "Punkt przełomowy" Malcolma Gladwella oraz drobną niespodziankę od redakcji.

Ewa Kuryło za recenzję słynnej powieści Gustawa Herlinga - Grudzińskiego Inny Świat otrzyma "Mądre dzieci" Angeli Carter.

Anna L. Kaliszewska
za recenzję Wędrówki Murriego Ilji Bojaszowa stanie się posiadaczką książki "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki.

Ania Omiecińska za recenzję książki Podwójny obraz otrzyma "Wszystkie odcienie pereł" Stacy Hawkins Adams (wydawnictwo WAM).

Joanna Kik za wywiad z Krzysztofem Piskorskim otrzyma "Kiedy płaczą świerszcze" Charlesa Martina (wydawnictwo WAM).

Serdecznie gratuluję!

Jednocześnie informuję, że dziewiąta edycja Wielkiej Kampanii Polecania trwa od 20 września do 20 października. Zapraszam do udziału.

WKP - o co chodzi?

Patronem Wielkiej Kampanii Polecania jest wydawnictwo Znak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (117):

Sortuj komentarze:

Natalko recenzja moja wisiała w boxie, tak jak i inne. Wszystkie sa wstawiane, bo inaczej cała akcja WKP mijałaby się z celem i nikt by nie wiedział, że ją prowadziśz i, że takowa wogóle istnieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Beaty...:) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow! :) Gratuluję wszystkim "molom książkowym" i jednocześnie bardzo dziękuję za tak 'królewskie' wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, nie zapomniałam ani o Ewie, ani o żadnym innym uczestniku akcji. Jednak recenzji w WKP jest dużo. Fakt, że nie wyróżniłam kogoś w tym miesiącu nie oznacza, ze jego tekst jest mniej wart od nagrodzonych. Wyłonienie laureatów zawsze wiąże się z dokonywaniem bezlitosnego wyboru, niestety. Bardzo dziękuję Ci za cenne uwagi, fakt docenienia tekstu Ewy dostrzeż także w tym, że przez większość trwania ósmej edycji WKP miała ona miejsce w boxie akcji, nie zgubiła się w plątaninie linków poszczególnych działów jak większość pozostałych tekstów, dostęp do tekstu był niezwykle prosty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Natalio chyba w swoim materiale zapomniałaś o jednej z naszych autorek a chodzi mi o Ewe Krzysiak, i o jej jedną z wielu dobrych jak nie najlepszych recenzji. " Gdzie rzeka kończy swój bieg?", tu link to recenzji:link Według czytelników link Jedna z najlepszych recenzji co świadczy o tym liczba wpisów i odsłon jej recenzji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również dziękuję za wyróżnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.