Facebook Google+ Twitter

Jesienna wystawa Kamy Trojak w Sopocie

W sopockim Sanatorium Cafe, od 22 października br., można oglądać kolejną wystawę fotograficzną autorstwa znanej artystki z Malborka - Kamy Trojak.

Zdjęcie z kolekcji " Na jesienną nutę" / Fot. Kama TrojakWystawa zatytułowana. „Na jesienną nutę” w sposób mistrzowski ukazuje nam prawdziwe i szlachetne kolory polskiej jesieni. Na jednym zdjęciu panuje chaos, na drugim tańczą wesoło rozwiane liście, a na kolejnym zaś zdjęciu promienie słońca złotem barwią zaczarowany jesienny czas.

Wykradziona Vivaldiemu wesoła, roztańczona, choć i czasem mroźna i zamglona jesień komponuje się z mistrzowską partyturą fotograficzną Kamy Trojak. Naturalnie wyciągnięty z natury pasaż kolorystyczny jak i fotograficzny kunszt, tworzy muzyczną refleksję niczym koncert na skrzypce.

Kama Trojak / Fot. arch. Kama TrojakKama Trojak jest polskim ambasadorem sztuki wyróżnionym przez Polish American Youth za promowanie Rzeczypospolitej Polskiej poza jej granicami. Sopocka wystawa jest również objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Malborka, a organizatorami wystawy są TwoAngels Robert Dombrowski - firma wyróżniona przez Polskie Lobby Przemysłowe, Sanatorium Cafe i Polish American Youth.

Sanatorium Cafe w Sopocie to miejsce szczególne. To tutaj spotykają się muzycy, poeci, malarze, rzeźbiarze. To właśnie w tym miejscu powstają liczne projekty z udziałem artystów. W Sanatorium Cafe można wypić kawę podana z domowym ciastem, również można skosztować dań kuchni europejskiej.

- Bardzo jest nam miło wystawić po raz kolejny prace Kamy Trojak. Zdjęcia ponownie zachwyciły nas swoją oryginalnością oraz jesiennymi przepięknymi barwami. Cudownie ozdobiły naszą restaurację oraz dodały jej jeszcze większego uroku - tak o pracach artystki wypowiedziała się pani Anna Wrzesińska, menadżer Sanatorium Cafe w Sopocie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Witaj Beatko strona kamy to kamatrojak.pl
Serdecznie zapraszam na strone, ale jesli jestes blisko to zapraszam do Sopot Cafe
swietny klimat, obsluga i ta otoczka zdjec Kamy Trojak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.