Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6233 miejsce

Jesienne spotkanie „ Pojedziemy na łów” w RDK Radziejów

W dniu 27 listopada 2016 roku w Sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się kolejne jesienne spotkanie „ Pojedziemy na łów”. Zgromadzeni mieszkańcy Radziejowa i nie tylko mieli okazję wysłuchać koncertu muzyki myśliwskiej.

Radziejowski Dom Kultury w Radziejowie / Fot. Karol SzmagalskiSala / Fot. Karol SzmagalskiPojedziemy na łow / Fot. Karol SzmagalskiW dniu 27 listopada 2016 roku w Sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się kolejne jesienne spotkanie „ Pojedziemy na łów”.


Na sali / Fot. Karol SzmagalskiZgromadzeni mieszkańcy Radziejowa i nie tylko mieli okazję wysłuchać koncertu muzyki myśliwskiej i rozrywkowej w wykonaniu Kwintetu dętego blaszanego Artemida .

Na polowaniu / Fot. Karol SzmagalskiSztandary / Fot. Karol SzmagalskiPojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój, Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój! Na łów, na łów, na łowy Do zielonej dąbrowy, towarzyszu mój ...takie i inne słowa zabrzmiały wraz z muzyką w niedzielę 27.11.2016, Podczas tej edycji jesiennej imprezy pt. „POJEDZIEMY NA ŁÓW.”Artemida / Fot. Karol Szmagalski

Artemida / Fot. Karol SzmagalskiArtemida to kwintet dęty blaszany składający się z profesjonalnych młodych muzyków. W kręgu ich zainteresowań znajduje się muzyka rozrywkowa, poważna oraz myśliwska. Mają na koncie wiele solowych oraz zespołowych wyróżnień na konkursach krajowych i zagranicznych. Ich atutem jest umiejętność połączenia muzyki myśliwskiej z rozrywkową i klasyczną oraz dobry kontakt z publicznością – jak sami mówią „najlepsze koncerty to te, na których sami świetnie się bawimy”.

Dzik / Fot. Karol SzmagalskiUczestnicy imprezy mogli uczestniczyć w degustacji dziczyzny (był pieczony dzik) i owoców.

Sztandar / Fot. Karol SzmagalskiSkóra dzika / Fot. Karol SzmagalskiObok RKD Radziejów współorganizatorami imprezy były: Koła Łowieckie: nr 67 "Grzywacz" w Radziejowie, nr 68 "Łany Kujawskie" w Radziejowie, nr 69 "Cyranka" w Nowym Dworze, nr 5 "Kormoran" w Kruszwicy, Ośrodek Hodowli Zarodowej sp. z o.o. w Osięcinach.

Album fotek
Slajd

Wystawa / Fot. Karol SzmagalskiWystawa w RDK Macieja Maciejewskiego / Fot. Karol SzmagalskiSpacerując po Radziejowskim Domu Kultury można było obejrzeć Wystawę fotografii Macieja Maciejewskiego pt. "Tam, gdzie żyją dzikie gęsi".
Wystawa M.Maciejewskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

https://www.youtube.com/watch?v=0PGfrXOjWeY

Komentarz został ukrytyrozwiń

https://www.youtube.com/watch?v=gk2g-Van83g&feature=youtu.be

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.