Facebook Google+ Twitter

Jesienne warsztaty dla seniorów w Willi Decjusza

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-06 13:56

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza seniorów do udziału w warsztatach kreatywności. Chętne osoby będą mogły uczestniczyć m. in. w warsztatach literackich, kursie komputerowy oraz warsztatach kreatywnego pisania. Udział bezpłatny!

Warsztaty Saga są inicjatywą skierowaną specjalnie do osób powyżej 50 roku życia zamieszkałych na terenie województwa małopolskiego. Program ma zarówno pomóc nabyć nowe kompetencje, jak i pobudzić kreatywność, zachęcić do aktywności oraz szukania nowych możliwości edukacyjnych i rozwojowych w każdym wieku. W programie zaplanowane są warsztaty literackie, kurs komputerowy, warsztaty kreatywnego pisania, spotkania z literatami oraz wycieczka studyjna po Małopolsce.

Uczestnicy i uczestniczki w przystępnej formie i przyjaznej atmosferze będą poznawać techniki pisarskie oraz tworzyć własne teksty literackie i użytkowe. Warsztaty literackie poprowadzą: Joanna Pawluśkiewicz, pisarka i scenarzystka oraz Katarzyna Kubisiowska, dziennikarka i recenzentka. Kursy obsługi komputera będą prowadzone w małych grupach i dostosowane do poziomu osób uczestniczących przez doświadczonych w pracy z osobami starszymi instruktorów i instruktorki. Uzupełnieniem tych działań będzie Klub Saga tworzony i prowadzony przez uczestniczki i uczestników.

Do udziału w warsztatach mogą zgłaszać się osoby zamieszkałe na terenie województwa małopolskiego, które ukończyły 50 lat. Spotkania w wymiarze dwóch-trzech dni tygodniowo realizowane będą od połowy września do końca listopada 2012. Zajęcia odbywać się będą na terenie Willi Decjusza na Woli Justowskiej oraz w Akademii Pełni Życia w centrum Krakowa. Formularz aplikacyjny można otrzymać pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej a także wypełnić osobiście w Willi Decjusza. Zgłoszenia do końca sierpnia.

Więcej informacji na www.villa.org.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.