Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24026 miejsce

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze spotka cię w życiu

Trudno spotkać kogokolwiek, kto nie zastanawiał się nad swoją przyszłością. Nawet dzieci w najwcześniejszych swoich latach myślą o tym, kim zostaną, gdy już dorosną - pytania egzystencjalne dotykają więc każdego z nas.

 / Fot. www.postawtarota.pl
Sytuacje, w których pytamy "dokąd zmierza nasze życie?" lub "co jeszcze mnie spotka?" występują zazwyczaj wtedy, gdy w naszym życiu następują gwałtowne przemiany. I nie ma się co oszukiwać - zazwyczaj nie są to zmiany dobre dla nas samych; często związane ze stratą pracy, zdradą ukochanej osoby czy też ciężką chorobą. W takich momentach odpowiedzią na większość pytań mogą się okazać karty. Tarot, dziedzina wróżbiarstwa znana od wieków, której dogłębne studiowanie może zająć całe dziesięciolecia, jest w stanie odpowiedzieć na to, co aktualnie nas gnębi.
 / Fot. www.postawtarota.pl
Jednak aby móc zwrócić się z pytaniem, musimy mieć do kogo. Taką osobą jest tarocistka, której zadanie jest bardzo istotne - na podstawie tego, co mówią o danej osobie karty, ma zinterpretować jaki los go czeka. Współcześni tarociści to osoby niezwykle wykształcone, które większość swoich chwil poświęcają na pracę, duchowe oczyszczenie oraz zgłębianie wiedzy, która pozwala im w jeszcze lepszy sposób wiązać przeszłość z przyszłością. Z ich usług korzysta mnóstwo ludzi, w tym bardzo znane osobistości z kręgu showbiznesu i polityki. Osoba stawiająca tarota ma za zadanie przybliżyć im drogę do podjęcia właściwych decyzji życiowych, a często też biznesowych lub o randze państwowej - dlatego wysoki poziom wiedzy tarocisty musi być poświadczony latami doświadczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sobie, o tym co cię czeka i w którym kierunku ułożyć swoje życie - postaw tarota. Większość odpowiedzi na temat twojego zdrowia, finansów czy życia miłosnego kryje się w kartach - wystarczy je tylko odkryć i odpowiednio zinterpretować. Nie wahaj się skorzystać z porady specjalisty, bo jego wiedza jest zazwyczaj bardzo mocno ugruntowana. Pamiętaj, o czym mówi bardzo znane przysłowie: "kto pyta, nie błądzi" - dlatego warto skonsultować się z kartami i zapytać je o przyszłość.


źródło - www.tarotonline.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.