Facebook Google+ Twitter

Jeśli marketing treści, to z Portematik.pl

W odpowiedzi na rosnącą popularność działań wykorzystujących content marketing do promowania oferowanych produktów lub usług, powstał nowy serwis – Portematik.pl.

 / Fot. PO IGW odpowiedzi na rosnącą popularność działań wykorzystujących content marketing do promowania oferowanych produktów lub usług, powstał nowy serwis – Portematik.pl.
To proste narzędzie online, umożliwiające samodzielne tworzenie portali tematycznych, z dowolnie wybranej dziedziny. Wystarczy określić tematykę i zestaw słów kluczowych, aby serwis przeszukał sieć, wyławiając dokładnie te treści, które zainteresują odbiorców. Spośród uzyskanych wyników można zdecydować, które z nich pojawią się na stworzonym wcześniej portalu oraz, co spodoba się z pewnością miłośnikom komunikacji na Facebooku, ustalić ich automatyczną publikację na portalu społecznościowym.
Statystyki wskazują, że aż 80% konsumentów woli otrzymać informacje nawiązujące do oferty firmy w formie ciekawych artykułów, niż tradycyjnej reklamy. Śledząc statystyki popularności poszczególnych wpisów na Portematik.pl, zbadać można poziom oglądalności i pozycjonowania portalu. Natomiast by poprawić relację z Klientami i poznać ich opinię na temat portalu lub oferty firmy, warto skorzystać z możliwości budowania quizów, ankiet czy sondaży.
Stosowanie dobrane treści sprzyjają budowaniu własnej publiczności i wypływają na pozytywne postrzeganie firmy. Co więcej, marketing treści pozytywnie wpływa na pozycjonowanie i oglądalność strony internetowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.