Facebook Google+ Twitter

Jeśli na bal, to już jutro i tylko ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Jak co roku, studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego drugą połowę studiów rozpoczną z wielkim hukiem na niepowtarzalnym Balu Połowinkowym 2010. Tym razem impreza odbywać się będzie 10 maja, pod hasłem "Kwiaty we włosach". Wiadomości24.pl patronują tej imprezie.

 / Fot. WUMJak co roku, studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego drugą połowę studiów chcą rozpocząć z wielkim hukiem na niepowtarzalnym Balu Połowinkowym 2010. Tym razem impreza odbywać się będzie pod hasłem "Kwiaty we włosach".

Tradycją Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego staje się organizowany od 3 lat Bal Połowinkowy. Atmosfera wielkiego balu na tyle spodobała się uczestnikom pierwszej edycji, że postanowili na stałe wpisać ją w kalendarz imprez uczelnianych.

Wieść o tym, że to naprawdę świetna impreza, musiała dotrzeć daleko, bo na tegoroczną, organizowaną 17 kwietnia nie ma już biletów! A warto dodać, że aula Politechniki Warszawskiej, w której bal się odbędzie, pomieści 850 osób! Ku zdziwieniu
organizatorów balu, wszystkie bilety zostały wykupione już podczas pierwszego dnia sprzedaży. Najbardziej zdeterminowani studenci czekali już od 4.30 rano, chcąc mieć pewność, że nie zabraknie ich na tej uroczystości.

- Chcemy choć raz przez całe studia bawić się na prawdziwym balu - mówi Magda Wiercioch, organizatorka imprezy, studentka WUM. - Bal ma niezapomniany charakter, pozostaje w pamięci. Panie przygotowują kreacje, panowie nie chcą pozostawać w tyle i też wyglądają tego wieczoru wyjątkowo. Taka uroczystość zobowiązuje...

Magda Wiercioch podkreśla, że bal, to doskonała okazja, by zintegrowały się wszystkie wydziały UM, a jest ich aż 11! - Żadna uczelnia nie robi "połowinek" aż z takim rozmachem. Zwykle poszczególne wydziały spotykają się na imprezie w klubie, a nam zależy, by u nas było inaczej, wyjątkowo - dodaje Magda Wiercioch.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.