Facebook Google+ Twitter

Jeśli piątek, to czas na autolans!

W piątek trzynastego grupa autolansu aż kipi dobrymi wiadomościami!

 / Fot. U.A.MarczewskaOstatni tydzień aż kipiał od dobrych wiadomości. Ale zacznijmy od początku...

Marcin Rzeczkowski pochwalił się, że udało mu się przezwyciężyć fobię przed lekarzami i zapisał się na badania. Przy okazji przypomniałam sobie po raz kolejny, że powinnam w końcu zainteresować się wizytą u okulisty, którą przekładam od kilku dobrych miesięcy...

Adam Lutostański odebrał szalik Pogoni Lwów. A jak on wygląda? Zajrzyjcie na grupę autolansu i sprawdźcie sami.

Jola Paczkowska ma się czym chwalić: jest z nami nieprzerwanie od ponad trzech lat i czterech miesięcy! Jola rozpoczęła swoją przygodę z Wiadomościami24 29 czerwca 2006 roku. W tym czasie opublikowała 114 tekstów i 136 galerii. Zapraszamy do przeczytania jej tekstu Trzy lata dziennikarstwa obywatelskiego.

Ewa Krzysiak pochwaliła się nam wywiadem, który przeprowadziła z Aleksandrem Sową, autorem książki "Umrzeć w deszczu". Wszystkich, którzy jeszcze go nie przeczytali, zapraszamy do lektury.

Bardzo ważną informacją podzieliła się z nami Agnieszka Maciejewska, która w ostatni poniedziałek przeżyła swój wielki dzień. Od 9 listopada Agnieszka może się pochwalić wyższym wykształceniem. Gratulujemy!

Wszystkim Autorom przypominamy o istnieniu grupy autolansu. Tutaj dzielimy się naszymi większymi i mniejszymi radościami. Nasz autolans trwa przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.