Facebook Google+ Twitter

Jessie Ware 22 marca wystąpi w Krakowie!

Muzyczna rewelacja ostatnich miesięcy oraz twórczyni hitów "Wildest Moments" czy "Night Light" czyli Jessie Ware już wkrótce wystąpi w krakowskim klubie Studio.

Jessie Ware podczas koncertu na Eurosonic 2012 Festival / Fot. Rene Passet29-letnia brytyjska wokalistka, mimo młodego wieku zdołała zapewnić stałe miejsce nie tylko na rodzimej scenie muzycznej. Łącząca w swojej twórczości, elementy nie tak odległych lat 80., soulu czy elektronicznych tonów, zbiera obecnie bardzo pochlebne recenzje swojego debiutanckiego krążka pt. "Devotion". Postanowiłam powrócić do brzmień które zawsze kochałam, takich jak Prince, Chaka Khan czy Grace Jones. Chciałam napisać piosenki, które będą równocześnie piękne i słodko-gorzkie, jak Sade. Sztuka polegała na tym, żeby wszystko wymieszać w odpowiednich proporcjach - podkreśla sama Jessie Ware. Zanim jednak przebojem wdarła się na europejską scenę, rozpoczęła współpracę z m.in. SBTRKT a koncerty u boku Jacka Penate przynosiły jej coraz większą rozpoznawalność. Ale pochodząca z brytyjskiego Brixton nie marzyła o wielkiej karierze scenicznej a o zawodzie... dziennikarza sportowego.

Kocham muzykę taneczną, uwielbiam klubowy underground i jestem szczęśliwa, że w tym świecie znalazłam akceptację. Chcę jednak korzystać z tych doświadczeń, a jednocześnie pisać jak najlepsze piosenki - dodaje piosenkarka, a najlepszym potwierdzeniem jej słów są wydane przez nią single. Pełen nostalgii, z nutką elektronicznych rytmów singiel "Wildest Moments" zdobył ogromne uznanie w zachodniej Europie ale również nad Wisłą. Inne piosenki z debiutanckiego krążka, jak "Running" czy "Night Light" są idealną mieszanką popu z nowoczesnymi brzmieniami, z obowiązkową domieszką wyjątkowego głosu Jessie. W tym roku wokalistka rozpoczęła kolejną trasę koncertową po wyspach brytyjskich, ale promując swój najnowszy album pojawi się również nad Wisłą.

Jessie Ware kolejny raz pojawi się w Polsce, tym razem na dwóch koncertach / Fot. Materiały organizatorówDosłownie i w przenośni, ponieważ piosenkarka zagra najpierw w krakowskim klubie Studio, aby dzień później po raz kolejny pojawić się w Warszawie (Palladium). Ostatni jej koncert w stolicy, dokładnie w klubie 1500 m2 zgromadził prawdziwe tłumy fanów twórczości młodej Brytyjki. Wcześniej, Jessie Ware zachwyciła widowiskiem scenicznym publiczność Opener Festival. Jest to najlepszy dowód na to, że jej twórczość już dawno znalazła się poza wąskim zainteresowaniem wielbicieli r'n'b i muzyki elektronicznej. Bilety na niepowtarzalne występy Jessie Ware do nabycia są w cenach 89 zł (przedsprzedaż) i 99 zł (w dniu koncertu), w Klubie Studio (Kraków, ul. Witolda Budryka 4), CARTON shop (Kraków, ul. Floriańska 36). Organizatorzy ostrzegają, że w sprzedaży znajdują się już ostatnie wejściówki na krakowski koncert wokalistki!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.