Facebook Google+ Twitter

Jessie Ware dołącza do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim

Jessie Ware, nazywana księżniczką popu wystąpi w czerwcu na Life Festival Oświęcim. Do gwiazd festiwalu dołącza także polski zespół LemON.

 / Fot. Radek ZawadzkiJessie Ware, popularna wokalistka powraca jako gwiazda sceny głównej, na Life Festival Oświęcim. Podczas występu pojawią się specjalnie dobrane na ten koncert nagrania oraz przeboje z drugiej solowej płyty Jessie Ware zatytułowanej "Tough Love", w tym światowy hit "Say you love me" napisany wspólnie z Ed’em Sheeran’em. Drugi krążek Jessie Ware potwierdził jej zainteresowania klasycznym soulem, a jednocześnie najnowszymi trendami w muzyce pop. Ogromną popularność artystka zawdzięcza głównie debiutanckiemu albumowi "Devotion" z 2012 roku,, który przyniósł przeboje takie jak "Running" czy "Wildest Moments".

Jessie Ware będzie gwiazdą przedostatniego dnia LFO 2015, wystąpi 19 czerwca.

Zobacz także: Kensington i Hey wystąpią na Life Festival Oświęcim 2015!

Z kolei, 20 czerwca na scenie usłyszymy grupę LemON, która debiutancką płytę wydała w 2012 roku. Znakiem rozpoznawczym LemON jest mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii i jazzowej swobody.

Zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert "Europa przeciwko wojnie" (20 czerwca). W roli ambasadora i gospodarza koncertu wystąpi Goran Bregović, a wśród jego gości pojawi się m.in. Kayah, z którą bałkański artysta zagra pierwszy od 16 lat wspólny koncert!

Istotnym elementem Life Festival Oświęcim jest jego pokojowe przesłanie, odróżniające go od innych muzycznych festiwali na świecie. Budowanie pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi oraz walka z rasizmem i antysemityzmem – takie cele przyświecają organizatorom LFO.

źródło:lifefestival.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.