Facebook Google+ Twitter

Jessie Ware wystąpi w stołecznym Basenie w ramach trasy "Tough Love Tour"

25 września w stołecznym klubie Basen wystąpi Jessie Ware. Brytyjska wokalistka wybrała Warszawę obok Amsterdamu i Paryża. Tylko w tych trzech miastach na kontynencie zagra koncerty podczas swej trasy "Tough Love Tour".

 / Fot. By Rene Passet (Flickr: Jessie Ware) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsJessie Ware zadebiutowała w 2011 r. singlem "Strangest Feelings". W sierpniu 2012 r. ukazał się jej debiutancki album pt. "Devotion". Jej najpopularniejszy przebój to "Wildest Moments".

Artystka urodziła się w 1984 r. w brytyjskim Brixton. Jest absolwentką literatury angielskiej na uniwersytecie w Sussex. Przez kilka lat pracowała w "The Jewish Chronicle". Karierę muzyczną rozpoczęła od współpracy z Aaronem Jerome występującym pod pseudonimem SBTRKT. Album "Devotion" dotarł na 5. miejsce brytyjskich list przebojów.

Jessie Ware występowała już w Polsce. Między innymi na festiwalu Open'er w 2012 r. W tym samym roku zagrała akustyczny koncert w "Trójce".

Bilety na warszawski koncert można kupić przez stronę wokalistki. Występ w Polsce będzie jednym z dziewięciu na Wyspach Brytyjskich, w Europie, USA i Kanadzie. Będzie na nim można usłyszeć utwory z powstającego albumu Ware.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Stołeczny klub Basen czyli Stadion Narodowy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.