Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4881 miejsce

Jest cud! "Informacja z Polski mnie zbulwersowała"

Watykanista telewizji RAI Giuseppe De Carli jest przekonany o cudzie za wstawiennictewem Jana Pawła II. Carli spotkał się niedawno z francuską zakonnicą, której wyzdrowienie z zaawansowanej choroby Parkinsona wybrano jako przypadek cudu do beatyfikacji papieża Polaka. Jego zdaniem zakonnica jest całkowicie zdrowa.

De Carli spędził z siostrą Simon-Pierre cały dzień. Zbierał materiał do obszernego wywiadu. Przebywając z siostrą miał okazję obserwować ją podczas pracy w szpitalu. - To kobieta zdecydowana, o absolutnie jasnym umyśle, a przede wszystkim w doskonałym zdrowiu. Powiedziała mi, że od 2 czerwca 2005 roku, kiedy nastąpiło całkowite, pełne uzdrowienie nie wzięła nawet nic na ból głowy - opowiada.

Siostra pięć lat temu miała zaawansowane objawy choroby Parkinsona. 2 czerwca obudziła się o świcie zupełnie zdrowa. W mediach pojawiły się wówczas hipotezy, że nie cierpiała ona na chorobę Parkinsona, tylko zespół parkinsonowski. Daje on podobne objawy, ale z czasem ustępuje. To wzbudziło wątpliwości co do cudu. Takie spekulacje pojawiły się między innymi w polskich mediach.

- Informacja z Polski mnie zbulwersowała, wywołała moje zdumienie. Bo zobaczyłem całkowicie zdrową kobietę. Opowiadała mi, że wtedy choroba ją bardzo wyniszczyła, nie miała na nic siły - mówi watykanista. Zaznaczył także, że jej opowieść zrobiła na nim ogromne wrażenie.

Wywiad z zakonnica zostanie wyemitowany po oficjalnym uznaniu cudu. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie.

Źródło: PAP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Katolikom można wmówić wszystko, bo niby dlaczego wstawiennictwo tylko określonych osób owocuje cudami? Myślę, że nie tylko święci są w niebie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.