Facebook Google+ Twitter

Jest gwiazdą, potrafi tańczyć, ale...

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-07-02 11:58

Dlaczego organizatorzy "Tańca z gwiazdami" nie zapraszają piosenkarza i aktora Ivana Komarenkę?

W czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" zabraknie wielu artystów, którzy śmiało mogliby pretendować do miana tancerzy. Jednym z nich jest piosenkarz i aktor Ivan Komarenko. Fani piosenkarza nie kryją zaskoczenia. Nie kryje go też sam Ivan, który chętnie wziąłby udział w telewizyjnym show. -Dużo tańczę, bardzo lubię tańczyć. Moje występy to nie tylko śpiew, ale i taniec - mówi Ivan. -Dlatego jestem trochę zdziwiony, nie wiem dlaczego mnie nie zaprosili.
Fot. MWMedia
Wokalista znalazł jednak pozytywny aspekt tego, że nie wystąpi w programie. - Z drugiej strony mam dużo pracy. A występ w "Tańcu..." to praktycznie trzy miesiące ciągłego przygotowywania. To bardzo duże przedsięwzięcie i nie chciałbym rezygnować z koncertów - zaznacza wokalista. - Jeśli mnie zaproszą do kolejnej edycji to oczywiście nie odmówię.

Nieoficjalnie wiadomo już, że w szranki o Kryształową Kulę staną aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Katarzyna Bujakiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Teodorska oraz wokaliści: Monika Brodka, Szymon Wydra, Tomasz Makowiecki oraz łyżwiarz Mariusz Siudek.

Tomasz Piekarski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.