Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25474 miejsce

Jest szansa na święta ze śniegiem. Długoterminowa prognoza pogody

Wszystko wskazuje, że na Boże Narodzenie spadnie śnieg. Poprzedzi je jednak odwilż. Na termometrach zobaczymy od -7 do 5 st. C.

 / Fot. Silar, GNU 1.2 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:DSC07069_Santa_Claus_in_Sanok_2010.JPG Wtorek, 11 grudnia upłynie pod znakiem opadów śniegu. Na Podlasiu i Suwalszczyźnie możliwe poranne mgły. W środę ma padać już w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od -4 do 0 st. C. W środę i czwartek temperatura nie przekroczy -6 st. C. Padać nie będzie tylko na Dolnym Śląsku. Najchłodniej ma być jednak w sobotę 15 grudnia. Wtedy na termometrach zobaczymy od -7 do 0 st. C.

Od niedzieli 16 grudnia do piątku 21 grudnia czeka nas odwilż. Zrobi się deszczowo. Ociepli się nawet do 5 st. C. Dodatnie wartości temperatur zobaczymy także w piątek, 21 grudnia. Jak podaje TVN Meteo, będą to jednak co najwyżej 2 st. C.

Po kilku cieplejszych dniach nastąpi ochłodzenie. Ma objąć także Boże Narodzenie, lecz nie oznacza to, że nie będzie temperatur dodatnich. Prognoza może jeszcze się zmienić, ale podczas świąt spodziewane są opady śniegu. Weekend poprzedzający Wigilię zapowiada się naprawdę zimno. Słupki rtęci wskażą od -5 do 1 st. C. 24 grudnia ma być nieco cieplej. Od -3 do 2 st. C. 25 i 26 grudnia na termometrach zobaczymy do 5 st. C. Dodatniej temperaturze mają towarzyszyć opady śniegu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Barbórka była u nas po mrozie to święta po wodzie , ? sprawdzimy i czy koniec świata będzie .?. Osobiście uważam że , taka jak jest teraz Zimka jest dostateczna i niech tak jest aż do Marca.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.