Facebook Google+ Twitter

Jest zainteresowanie reprezentacją Polski!

Jak podaje "Przegląd Sportowy" do PZPN napływa wiele ofert od trenerów zagranicznych, którzy zainteresowani są pracą z kadrą Polski. Według "PS" zgłosili się tacy kandydaci jak Michal Bilek i Vladimir Weiss.

Vladimir Weiss / Fot. Майоров ВладимирWydaje się, że Zbigniew Boniek od początku jest zwolennikiem zatrudnienia Polaka na miejsce zwolnione przez Waldemara Fornalika i najbliższy objęcie stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski jest Adam Nawałka. Jednak zagraniczni trenerzy nadal wysyłają swoje oferty.

"Przegląd Sportowy" ujawnia kilka nazwisk trenerów, którzy nadal wysyłają swoje kandydatury i chętnie obejmą kadrę Polski.

Jednym z tych trenerów jest Vladimir Weiss, który pracował z reprezentacją Słowacji i doprowadził ją do 1/8 finału mistrzostw świata w 2010 roku, a rok później był bliski pracy w Legii Warszawa.

Kolejnym z kandydatów, według "PS", ma być Michal Bilek, czyli trener, który prowadził reprezentację Czech i podczas Euro 2012 doprowadził ją do ćwierćfinału tej imprezy.

Podawany jest jeszcze kandydat rekomendowany przez Joachima Loewa i Ottmara Hitzfelda, czyli Rolf Fringer, który prowadził reprezentację Szwajcarii. Ostatnio trener ten prowadził FC Zürich, jednak bez sukcesu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Zbigniew Boniek jest przekonany do trenera krajowego i stanowisko już niedługo obejmie obecny trener Górnika Zabrze Adam Nawałka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.