Facebook Google+ Twitter

"Jestem nienormalna, ale rozsądna" - wywiad z Karoliną Nowakowską

Taniec, muzyka i aktorstwo cały czas przeplatają się w jej życiu. Niebawem zagra w spektaklu "Klejnoty". Cały czas coś studiuje - obecnie: zarządzanie kulturą. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Karolina Nowakowska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Karolina Nowakowska / Fot. Justyna BendowskaDorastała w taneczno-aktorskim domu. Kiedy była dziewczynką, mama zabierała ją do swojej pracy - na prowadzone przez nią zajęcia taneczne, podczas których mała Karolina miała okazję obcować zarówno z muzyką, jak i tańcem. W pewnym momencie sama zdecydowała, że też chce się nauczyć stepować. "Wiele osób myśli, że zostałam do tego zmuszona, a to przyszło zupełnie spontanicznie" - przyznaje aktorka. Jej przygoda z profesjonalnym tańcem zaczęła się bowiem przypadkiem podczas wakacyjnego wyjazdu i szybko okazało się, że to właśnie sport dla niej.

Bardzo szybko rozpoczęła się także jej przygoda z telewizją - jeszcze jako kilkulatka brała udział w nagraniach "Domowego przedszkola". Później zagrała w jednym ze spektakli teatru telewizji, w którym wcieliła się w postać uczennicy szkoły baletowej. Jednak dopiero w liceum ostatecznie zdecydowała, że chce zostać aktorką.

Aktorka Karolina Nowakowska gościła w redakcji W24 / Fot. Justyna BendowskaNajwiększą popularność przyniosła jej rola Olgi w "M jak miłość", za sprawą której stała się rozpoznawalna i coraz częściej zaczęła gościć na łamach kolorowych czasopism. Aktorka jednak nie spodziewała się takiego sukcesu, wątpiła nawet w to, że uda jej się wygrać casting, na którym pojawiły się tłumy. "Telefon z informacją, że dostałam tę rolę potraktowałam jako primaaprilisowy żart" - śmieje się Karolina Nowakowska.

Wzięła również udział w programie "Jak oni śpiewają", w którym miała okazję pokazać Polakom swoje zdolności wokalne. Mimo że udowodniła, że potrafi śpiewać, nie zdecydowała się jeszcze wydać płyty. "Nie chcę być kolejną śpiewającą aktorką i nagrać albumu, z którego nic nie będzie wynikało" - zaznacza. W związku z tym obecnie woli koncertować i poczekać aż w jej głowie zrodzi się pomysł na coś naprawdę dobrego i wartościowego muzycznie.

Już 6 stycznia w Teatrze Komedia odbędzie się premiera "Klejnotów", w których aktorka zagra jedną z głównych ról. Karolina Nowakowska zapewnia, że farsa jest pełna dwuznaczności i na pewno wywoła salwy śmiechu wśród publiczności. "Bardzo dobrze czuję się w takim lekkim repertuarze, jednak lekki w tym przypadku wcale nie oznacza łatwiejszy" - przyznaje aktorka. Jednak z drugiej strony zaznacza, że czasem tęskni za poważniejszymi sztukami, ale, jak zaznacza, na wszystko przyjdzie jeszcze czas.

Obejrzyj cały wywiad z Karoliną Nowakowską:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Podoba mi się to stwierdzenie :)) Ale są trudności w odbiorze video, zobaczę następnym razem! Happy New Years 2013!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nienormalna? A to dlaczego?
Nienormalni na ogół nie bywają rozsądni i vice versa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.