Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5738 miejsce

"Jestem nudna dla mediów" - wywiad z Pauliną Krupińską

Od dwóch lat pełni honory Miss Polonia. Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, prowadzi "Klinikę urody" na antenie TVN Style, wyczynowo jeździ na rowerze. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Paulina Krupińska.

Miss Polonia 2012 - Paulina Krupińska gościła w redakcji W24 / Fot. W24Mimo że nigdy nie marzyła o udziale w konkursie piękności, to los chciał, że dwa lata temu wystartowała w wyborach Miss Polonia i je wygrała. "Bolał mnie stereotyp, że Miss to pusta dziewczyna, która tylko ładnie się uśmiecha i nie chciałam być tak zaszufladkowana" - wyjaśnia Paulina Krupińska. "Moim życiem rządzi jednak przypadek – spotkałam na swojej drodze odpowiednie osoby, które mnie do tego zachęciły" - dodaje. Modelka z pewnością przejdzie do historii tego konkursu, gdyż w związku z tym, że w zeszłym roku nie wybrano jej następczyni - pełni honory najpiękniejszej Polki już drugi rok. "Jestem najstarszą Miss w historii i do tego najdłużej panującą" - śmieje się.

Modelka podkreśla jednak, że bycie Miss Polonia to nie tylko piękna przygoda, ale również ciężka praca. "Muszę przełamywać stereotypy i pokazywać ludziom, że nie tylko jestem ładna, ale też mam coś do powiedzenia" - podkreśla. Dodatkowo, przez okres panowania musi być wzorem do naśladowania dla innych dziewczyn i nie może pozwolić sobie na żaden skandal czy nieprzemyślany wybryk. "Nie mogę też ani wziąć ślubu, ani zajść w ciążę" - dodaje Paulina Krupińska. Dużym wyzwaniem było dla niej również to, że z dnia na dzień z nikomu nieznanej dwudziestokilkulatki stała się popularną osobą, którą zaczęły interesować się media.

Gościem W24 w ramach cyklu Z drugiej strony, tytuł najpiękniejszej Polki otworzył przed nią wiele drzwi i zaowocował wieloma propozycjami. Mimo że od ponad dziesięciu lat prężnie działa w modelingu, to liczba sesji zdjęciowych, w których bierze udział zdecydowanie wzrosła w przeciągu ostatnich dwóch lat. "Jestem kameleonem i lubię wcielać się w różne role na sesjach zdjęciowych" - podkreśla Paulina Krupińska. Oprócz tego, rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Najpierw prowadziła swój cykl w "Pytaniu na śniadanie", a już od dwóch sezonów jest gospodynią programu "Klinika urody" emitowanego na antenie TVN Style.

Cały czas jednak ważne miejsce w jej życiu zajmuje sport - a zwłaszcza wyczynowa jazda na rowerze. "Co prawda uprawiam sporty ekstremalne, ale największych kontuzji nabawiłam się na planach zdjęciowych" - przyznaje Paulina Krupińska. Modelka zaznacza, że trudno jej sobie wyobrazić życie bez aktywności fizycznej i bez adrenaliny, którą zapewniają jej rowerowe zjazdy z gór.

Obejrzyj cały wywiad z Pauliną Krupińską:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dla uzasadnienia. Bez porządnego skandalu obyczajowego lub politycznego trudno dzisiaj o zainteresowanie mediów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba nawet nikt temu się nie dziwi - to tak w odniesieniu do tytułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.