Facebook Google+ Twitter

Jestem osłem! Izwinitie!

Najmocniej, najszczerzej, najgoręcej przepraszam! Przepraszam za pochopne słowa, jakie napisałem w artykule „Polacy, przebaczcie. Nie przebaczam!”

Przepraszam pana Matwieja Ganapolskiego, redaktora, komentarora radia Echo Moskwy. Przepraszam czytelników Wiadomości 24.pl.
Przepraszam Koleżanki i Kolegów, dziennikarzy.
Przepraszam nie dlatego, żebym wycofywał się z twierdzenia, że Rosjanie nie mają nas za co przepraszać, bo rzeczywiście, nie mają!

Nikt z nich w najmniejszym stopniu nie ponosi winy za to, że polski samolot runął na rosyjską ziemię pod Smoleńskiem. Za to, że w tej koszmarnej katastrofie zginęło tak wielu znamienitych Polaków. To był traf ślepego losu. Dlatego wezwania do przebaczenia uznałem za niedorzeczne. Podobnie za niedorzeczne nadal uważam wszelkie porównania z Katyniem.

Przepraszam za zbyt ostre słowa, te o głupocie. To ja jestem głupi!
Przepraszam za to, że nie wgłębiłem się w intencję Pana Matwieja Ganapolskiego, że nie wniknąłem w ogrom empatii, do nas, do Polaków, jaką się kierował. Co prawda spontaniczne emocje i uczucia nie zawsze wiodą do mądrych kroków, ale w tym wypadku powinien ten gest uszanować.

Dlatego proszę – wybaczcie mi! Ja też działałem pod wpływem emocji i nazbyt impulsywnie. Nie wiem, czy wszyscy, do których się zwracam, przyjmą moje wyjaśnienia i przeprosiny. Może nie zasługuję. Ale po tym wyznaniu kamień spada mi z serca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Adamie, każdy z nas popełnia błędy. Ale sztuką jest przyznać się do nich... Nie każdy to potrafi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.