Facebook Google+ Twitter

Jestem patriotą - promuję i kupuję polskie produkty!

Za pomocą tej strony uzyskamy pełną wiedzę co do polskich produktów, które można kupić w naszych sklepach. W ten sposób "dajemy" pracę pracownikom w Polsce oraz wspomagamy krajowe firmy płacące podatki do budżetu państwa.

http://590x.pl/

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ha! A jeszcze do tego podwójna satysfakcja była, gdy taki bezcenny produkt załatwiło się (przypominam młodszym Czytelnikom, że wtedy się nie kupowało, tylko uniwersalnym słowem było "załatwić") w barterze, za makulaturę. Nostalgii jednak za tamtym okresem nie mam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O jej , jaką mam nostalgię za polskim produktem z dawnych czasów ......sznurem papieru toaletowego na szyi :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Produkty Made in Poland , wystarczy poczytać w Google i link , który podała Autor . Tam zobaczymy co mamy .? Powinniśmy być dumni z polskich produktów i je kupować .
No , chyba ,że ktoś woli za przysłowiowe 5 zł produkty z dalekiego wschodu .

Komentarz został ukrytyrozwiń

W dzisiejszym świecie walka o zachowanie "korzeni" w biznesie jest niemożliwa, niecelowa i nawet śmieszna. Prawdziwa globalna wioska, to fakt dokonany na naszych oczach. Informatyzacji nie da się już zawrócić, a ona sprawia szybką komunikację, w szerokim znaczeniu tego słowa.
Proszę, niech od jutra wszyscy zrezygnują z niepolskiego wyrobu, jakim są komórki... i jeszcze podobnych śmiesznych propozycji można wysunąć wiele. Kombajny niech rolnicy odstawią i wezmą się za "sierp tatowy".
Tak jak Adam Asnyk powiedział już w XIX wieku:

"Daremne żale - próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud
Nie wróci do istnienia. (...)" (1 kwiecień 1877 rok).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej i Roman, Robert macie rację. Po prawdziwie polskich produktach pozostała tylko nostalgia no i konsumenci. Ciekawe dlaczego tak się stało?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, jeszcze trochę i prounijne myślenie będzie już niepatriotyczne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marek Chorążewicz

/Tak na marginesie, właśnie teraz wyczytałem w komentarzach internetowych, że Dreamliner jest też po części polski... /

Po nie tej części, kupionej przez LOT :)

Binienda "maczał palce" przy silniku GE, a LOT kupił wersje z silnikiem RR.

No jak oni mogli, tak niepatriotycznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawlak kiedyś zaczął "w telewizorze" jeździć samochodem rodzimej marki, bo zaczął taką akcję. I jak ona się zakończyła wszyscy wiemy....
Nie róbmy ludziom wody z mózgu. To nie te czasy i hasła tego typu są dla... no właśnie, dla kogo? Chciałem napisać "dla dzieci", ale się wstrzymałem, ponieważ już od wielu lat walczę z takim podejściem, aby dzieci nie traktować jak małych głupców, co to byle czym się zadowolą...
Dzisiaj prawie wszystkie produkty robią pracowite chińskie rączki, bo zachodnie demokracje ( i nie tylko ) w ramach uczciwej, "cywilizowanej" i "humanitarnej" działalności biznesowej dają Chińczykom miejsca pracy i możliwości rozwoju.
Tutaj nie jestem patriotą i mogę być potępiany za to do oporu...

Podstawowe pytanie jakie należy sobie zadać: co to znaczy polski produkt? Kto lub co ma decydować o tym? Tak na marginesie, właśnie teraz wyczytałem w komentarzach internetowych, że Dreamliner jest też po części polski...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Robercie , niech pan sobie znajdzie inny obiekt do komentowania . Komputera pan nie zje i nie kupuje codziennie .
Wystarczy kupować produkty spożywcze , chemie , kosmetyki , odzież .
Pozdrawiam , dziękuję .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieta piszę więc na polskim komputerze korzystając z polskiego systemu operacyjnego itd.. Niech Pani napisze w końcu jakiś przemyślany komentarz a nie bzdurki?. Ja nie jestem widac patriotą bo co produkt to zgniły Zachód albo co gorsza Daleki Wschód

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.