Facebook Google+ Twitter

„Jestem przygotowany na wojnę! Na ból i krew w walce z Gołotą"

Przemysław Saleta 23 lutego idzie na prawdziwą wojnę! "Chcę wygrać tę walkę! Jestem przygotowany na ból i krew i to jest dla mnie najważniejsze. Zapraszam Was na specjalnie uruchomiony serwis SponsorujWalkę.pl. Pokaż się ze mną w ringu!

Przemysław Saleta na konferencji prasowej promującej SponsorujWalke.pl / Fot. Menu GroupWłaśnie zakończył się miesięczny, przygotowujący Przemka Saletę do walki z Andrzejem Gołotą obóz treningowy w Krynicy Zdrój. Ostatnie dwa tygodnie wypełnione sparingami były dla Przemka morderczą przeprawą. Duży spadek wagi spowodowany olbrzymim wysiłkiem przyczynił się do poprawy szybkości, kondycji, sprawności, dynamiki zadawania ciosów i wytrzymałości Przemka.
To będzie prawdziwa wojna - zapowiada Przemek Saleta / Fot. archiwum Menu Group
”Człowiek musi się zajechać po to, żeby później złapać drugi oddech, złapać trochę świeżości” – przyznaje bokser. Natomiast Robert Złotkowski, trener Przemka zaznacza, że cały ostatni m miesiąc był niezwykle wyczerpujący i intensywny. Przemek w ringu dawał z siebie wszystko, na każdym z nich wylewał hektolitry potu. Robert zauważa, że po tygodniach sparingów zadawane przez Przemka ciosy stały się coraz bardziej wyraziste, zawsze dochodzą celu. Rezultaty, jakie dał cały miesiąc żmudnych ćwiczeń są zadowalające. Przed samą walką, po kilku dniach odpoczynku będzie czas na szlifowanie formy.
„Gwarantuję, że 23 lutego zobaczycie Przemka w bardzo dobrej formie, to będzie bardzo dobra, ekscytująca, emocjonująca walka. Gwarantuję, że w tej walce nie będzie taryfy ulgowej. Zarówno Przemek jak i Andrzej zafundują swoim fanom i widzom pełnowartościowe widowisko. Nikt nie odpuści, każdy będzie chciał wygrać. I będziemy to my!” – podkreśla Robert Złotkowski.
Przemek Saleta w walce z Andrzejem Gołotą da z siebie wszystko. Każdy trening to krew, pot i ból. Przygotowuje się do ostatniego pojedynku w swojej karierze. / Fot. Menu Group
Zarówno entuzjaści jak i sceptycy walki Saleta-Gołota nie są w stanie przewidzieć tego, co zobaczymy 23 lutego w gdańskiej Arenie. Jednak należy zaznaczyć, że obaj bokserzy niezwykle poważnie traktują zbliżającą się walkę, a przygotowania do niej pochłaniają ich bez reszty.


„Ja jestem przygotowany na ból, krew, pot, ale jestem pewien, że wygram. Chcę w ringu wojny! Tam nie będzie boksowania w dystansie lewym prostym, nie będzie jakiejś wielkiej taktyki. Najważniejsze jest to żeby walczyć” – podkreśla Przemek.
12 lutego w Warszawie odbędzie się poprzedzający walkę trening medialny, na którym pojawią się zarówno Przemek Saleta jak i Andrzej Gołota. Ze względu na to, że walka cieszy się ogromnym zainteresowaniem na imprezie pojawią się wszystkie najważniejsze serwisy internetowe, gazety, telewizje.


Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ciekawa walka się zapowiada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.