Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25828 miejsce

Jestem „szmaciarzem” i „gnidą” - twierdzi Mariusz Pilis

Szanowni Czytelnicy, czwartego sierpnia bieżącego roku napisałem e-mail do Mariusza Pilisa. Panu Pilisowi podałem w nim linki, by miał możliwość zapoznać się z treścią mojego oświadczenia, które poświęciłem pewnym jego żądaniom.

Przypominam, że pan Pilis żądał ode mnie przeprosin, za błędne przypisanie mu autorstwa filmu „Kibol”, jak również za moją - jego zdaniem obraźliwą - ocenę filmu jego autorstwa p.t. „Bunt stadionów”. Więcej informacji na ten temat, znajdą Państwo w moim tekście, który mieści się pod poniższym linkiem:

http://zbigniewstefanik.salon24.pl/525046,rezyser-mariusz-pilis-grozi-mi-podjeciem-krokow-prawnych

Pan Pilis odpisał na mojego e-maila, lecz treść przesłanego przez niego listu była dla mnie – i pozostaje zresztą nadal - szokująca. Wolę pozostawić ją bez komentarza i umożliwić Wam, drodzy Czytelnicy, jej bezpośrednią ocenę.
Szanowni Państwo, powtarzam raz jeszcze: nie dam się zastraszyć! Nigdy!
Szanowni Czytelnicy, pragnę Was poinformować, że na moich blogach będę publikował wszystkie treści zawarte w ewentualnej korespondencji od pana Pilisa, które są obraźliwe oraz te, które są próbą zastraszania mnie. Natomiast jeśli pan Mariusz Pilis uważa, że publikacja jego inwektyw i gróźb pod moim adresem stanowi naruszenie jego dóbr osobistych, niech pozwie mnie do sądu.
W trosce o rzetelność i przejrzystość znajdziecie poniżej, szanowni Czytelnicy, mój wczorajszy list do pana Mariusza Pilisa oraz jego odpowiedź na owego e-maila, którego komentować nie będę.

Wiadomość napisana przez Zbigniew Stefanik w dniu 2013-08-04, o godz. 16:45:

Szanowny Panie!
zapraszam do skorzystania z poniższych linków, by zapoznał się Pan z moimi przeprosinami, które dotyczą błędnego przypisania Panu udziału przy realizacji filmu „Kibol”.


http://zbigniew-stefanik.blog.pl/2013/08/04/rezyser-mariusz-pilis-grozi-mi-podjeciem-krokow-prawnych/

http://zbigniewstefanik.salon24.pl/525046,rezyser-mariusz-pilis-grozi-mi-podjeciem-krokow-prawnych

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rezyser_mariusz_pilis_grozi_mi_podjeciem_krokow_prawnych_278172.html

https://www.facebook.com/notes/zbigniew-stefanik/re%C5%BCyser-mariusz-pilis-grozi-mi-podj%C4%99ciem-krok%C3%B3w-prawnych/614775025209811

Poświęciłem Panu wystarczająco, a niewykluczone, że wręcz zbyt wiele mojego czasu. A więc pragnę poinformować, że nie życzę sobie więcej bezpośredniego kontaktu z Panem. W razie ewentualnych pytań, wątpliwości czy kolejnych żądań proszę kontaktować się z moim adwokatem.

Z poważaniem,

Zbigniew StefanikFrom: Mariusz Pilis
To: Zbigniew Stefanik
Sent: Monday, August 05, 2013 12:04 AM
Subject: Re: w trosce o rzetelne przekazywanie informacji na moim blogu

Szanowny Panie,
jest Pan szmaciarzem ostatniej maści. I tyle. Cieszę się, że napędziłem takiej kanalii jak Pan poważnego stracha. Wszystkie materiały spłodzone przez Pana oddam do analizy prawnej. Proszę spodziewać się efektu szybko.
Jest Pan żałosnym typem, którego w dodatku nikt nie czyta. Szmatławce, które Pan tworzy nie są być może warte uwagi ale dzięki takim gnidom jak Pan treści w internecie nabierają niepokojących znaczeń. I trzeba je zwalczać. Czego nie zamierzam zaniechać.
ChCWD złamasie.

Mariusz Pilis
IST FILM Production
Kraków

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.