Facebook Google+ Twitter

Jestem! To mnie szukacie w internecie i prasie lokalnej...

Sąd, przy wymierzaniu kary, bierze pod uwagę: wpływ rodziny, środowiska na sprawcę. Okoliczności, motywy i sposób działania przestępnego oraz zachowanie się oskarżonego już po zdarzeniu.

 / Fot. Archiwum KPP ParczewWczoraj późnym popołudniem do Komendy Powiatowej Policji w Parczewie zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że potrącił rowerzystę przy ul. Polnej.

- W rejonie ciepłowni, kierującego rowerem mieszkańca Parczewa potrącił samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się aby / Fot. Archiwum KWP Lublin sprawdzić, co stało się rowerzyście i odjechał z miejsca wypadku. Pogotowie ratunkowe na miejsce wezwali przypadkowi przechodnie - stwierdził rzecznik prasowy KPP w Parczewie mł. asp. Artur Łopacki.

W trakcie oczekiwania na karetkę leżącego na jezdni mężczyznę przejechało inne auto.

55 - letni mieszkaniec Parczewa z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala. Jednak nie udało się go uratować.

Sprawca wypadku poszukiwany był przez parczewską Policję. Komunikaty o poszukiwanym kierowcy ukazały się w lokalnych mediach.

Wkrótce z zatrzymanym 28-latkiem będą wykonywane czynności procesowe.

Sprawcy sami zgłosili się także w innych, nagłośnionych, sprawach:

* 44-letni mieszkaniec Lublina przyznał się do kradzieży telefonu na terenie jednego z basenów i przyniósł ze sobą przywłaszczony iPhone.

*Kiedy zobaczył swoje zdjęcie na stronie internetowej lubelskiej Policji oraz na portalach lokalnej prasy, dobrowolnie zgłosił się do II komisariatu. Na sumieniu miał kradzież pieniędzy w barze przy ul. Ruskiej w Lublinie.


* Miejski monitoring zarejestrował mężczyznę wyrywającego sadzonkę bukszpanu z jednej z donic ustawionych przy Muzie w centrum Sosnowca.

Sprawca kradzieży dobrowolnie zgłosił się na Policję.

19-letniemu mieszkańcowi Dąbrowy Górniczej przedstawiono zarzut popełnienia wykroczenia.

Mężczyzna poddał się karze grzywny w wysokości 300 zł. Zobowiązał się także do zapłacenia Urzędowi Miejskiemu w Sosnowcu za skradziony bukszpan.

 / Fot. Archiwum ZOO Poznań* Poznańska Policja przesłuchała już dręczyciela tygrysa z miejscowego ZOO, który okazał skruchę i zgłosił się do dyżurnego komisariatu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.